32 Persbericht - 14 - Verkoop bouwkavels voor sociale en projectmatige bouw in kerkdorpen Gemeente Venray Het college van burgemeester en wethouders heeft besloten bouwkavels te verkopen voor sociale en projectmatige woningbouw in enkele kerkdorpen. Het betreft de volgende dorpen: In Castenray 4 kavels voor sociale bouw aan de woningstichting Wonen Noord-Limburg. In Merselo 5 kavels voor sociale bouw aan de woningstichting Wonen Noord-Limburg en 6 Kavels voor twee- onder-een-kapwoningen aan bouwbedrijf Fleuren uit Venray. in Oostrum 9 kavels voor sociale bouw aan de woningstichting Wonen Noord-Limburg en 15 kavels voor vrijstaande woningen, waarvan 9 aan Raedts Bouwbedrijf uit Oostrum en 6 aan Bouwbedrijf Th. Teunissen uit Ysselsteyn. De verwachting is dat in de loop van 2000 gestart kan worden met de bouw van de woningen. Bij de verkoop van de woningen is het autochtoniteitsbeginsel voor de kerkdorpen van toepassing. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de betreffende aannemers/bouwers. Onderwerp Datum Berichtnummer Bijlage(n) geen Pagina Dat kan met De Végio PollS® voor Particulieren! Al uw particuliere (gezinsverzekeringen overzichtelijk op één polis. Helder, duidelijk en met unieke mogelijkheden, zoals een extra hoge relatiekorting op-lopend tot wel I 5%! Per maand of kwartaal uw premie betalen zonder extra kosten. Én extra kortingen als u voor een langere looptijd van het contract kiest. Kortom: gemak en voordeel voor U! Vraag naar onze Végio Polis voor Particulieren .v'V" I L VERZEKERINGSGROEP

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 14