Basisschool 'De Stek' r* iij Jan Rambags Dankbetuiging Een kaart, een bloem, een woord, een handdruk, uw aanwezigheid met zovelen in de kerk. Dit alles heeft ons zoveel goed gedaan na het overlijden van mijn lieve man, onze pap en opa Wij willen iedereen oprecht bedanken voor de warme belangstelling en het medeleven. Tonny Rambags-Ermens Kinderen en kleinkinderen Castenray, december 1999 De zeswekendienst wordt gehouden op zaterdag 11 december a.s. om 19.00 uur ins de H. Matthias kerk te Castenray. 3 Kledinainzamelina Op woensdag 15 december a.s. is weerde kledinginzameiing op schoo!. Alle kleding, - schoenen (aan elkaar gebonden), lakens, dekens, gordijnen en handdoeken zijn welkom. Reclame bij ooms, tantes, opa's en oma's en verdere familie en kennissen blijkt vaak te helpen. De kleding kan op dinsdag 14 december a.s. tussen 16.00 en 17.00 uur en op woensdag 15 december a.s. vóór aanvang van de lessen op school ingeleverd worden. Diegenen die dinsdags naar de oudergesprekken komen kunnen het dan natuurlijk ook meenemen. Kledinainzamerma in 2000 De kleding zal ook het volgend jaar opgehaald worden en wel In de weken 11 (van 13 maart), 23 (van 5 juni), 40 (van 2 oktober) en 50 (van 11 december). Hopelijk zal de opbrengst weer net zo hoog zijn als dit jaar. Hakootten Wij zouden iedereen in Castenray willen vragen zoveel mogelijk hakpotten (even groot als de lampionnen met Sint Maarten) mee te willen nemen of geven naar school. Graag zouden we deze z.s.m. hebben. Zeg het voort!! 1O-minuten-gesprekken Op dinsdag en woensdag 14 en 15 december a.s. zijn er 10-rninuten-gesprekken. U heeft reeds in kunnen tekenen op deze avonden. De juiste datum en tijdstip ontvangt u nog schriftelijk. A 'F*

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 3