NOODKREET DORPSRAAD OP DE TOCHT ^Te^ L.V.B. KERSTVIERING K.B.O. 17 Mede door gezondheidsredenen als ook persoonlijke omstandigheden gaan diverse leden de Dorpsraad verlaten. Wij zijn daarom naarstig op zoek naar nieuwe kandidaten. Wij zijn dus óp zoek naar U Indien er geen aanvulling voor onze Dorpsraad komt, zal deze wellicht ter ziele gaan. Dat is toch het laatste wat wij, maar ook u als Castenrayse gemeenschap, willen. Opheffing van de Dorpsraad zou toch de nodige consequenties hebben voor ons dorp wie behartigt onze belangen dan naar de Gemeente toe wie zorgt er dan nog bijvoorbeeld voor de: - speelvoorzieningen - verfraaiingen - groenonderhoud - kerstversiering - verkeersveiligheid - etc. Wil Castenray blijven wat het nu is, is het noodzakelijk dat er mensen zijn, die zich voor ons dorp in willen zetten. Ook U bent hierbij nodig en onmisbaar! Wij doen daarom een vriendelijk doch dringend beroep op Uw verantwoordelijk heid, inzet en/of (schaarse) vrije tijd. Wenst u meer informatie of wilt u zitting nemen in de Dorpsraad, neem dan a. u.b. op korte termijn contact op met Tinie Claessens, Horsterweg 40, tel. 571425 of Agny Classens, Roland 1, tel. 571920. 15 december 1999; aanvang 19.30 uur De L.V.B. en de Ouderenbond organiseren ook dit jaar weer zamenlijk de kerstviering. Wij nodigen U uit om dit met ons komen vieren. Het programma is als volgt: We beginnen met koffie en kerstbrood Opening en welkom door mevr. Roos Vullings Zang door dames- en herenkoor Koffie "Kerstgedachte" gedicht door mevr. Nel Kuypers Pauze: optreden Lea Hoeymakers en Mart Classens, accordeon, gelegenheid om een glaasje te drinken Toneelstukje: "Herberg in de wereld" Gedicht door Jac Vennekens Dames- en. herenkoor Samenzang Verloten van de -kerststukjes Afsluiting door mevr. Truus Tacken

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 17