Basisschool 'De Stek' OUDERRAAD sO - 3 - Voorieeswedstrijd Onze school doet ook dit jaar weer mee aan de voorieeswedstrijd. De eerste ronde vond plaats op school. Manon Vuilings kwam als beste uit de bus. Zij zal onze school vertegenwoordigen op de regionale voorieeswedstrijd. Manon, van harte gefeliciteerd en veel succes met de regionale voorieeswedstrijd. Sinterklaas Na zijn intocht in Castenray en de optredens in 'De Wis' zal Sinterklaas a.s. vrijdagmorgen zijn opwachting maken op 'De Stek'. Hij zal als eerste de laagste groepen bezoeken en afsluiten bij de hoogste groepen. hjatuuriijk zijn we benieuwd of hij de pyjama al gedragen heeft. Op maandag 6 december a.s hebben de kinderen i.v.m. het Sinterklaasfeest vrij van school. Op dinsdagmorgen mogen de kinderen van groep 1 t/m 4 een cadeautje, dat ze van Sinterklaas gekregen hebben, mee naar school nemen. Graag willen we u daarbij op het voigende wijzen: - I^at het kind alleen speelgoed meenemen dat tegen een stootje kan; immers er willen misschien ook andere kinderen mee spelen; - gsef geen cadeau mee met te veel losse onderdelen; - voorzie het speelgoed van een naam. Kledinainzamelina Op woensdag 15 december a.s. is weer de kledinginzameling op school. Alle kleding, ",<-V schoenen (aan elkaar gebonden), lakens, dekens, gordijnen en handdoeken zijn welkom. Reclame bij ooms, tantes, opa's en oma's en verdere familie en kennissen blijkt vaak te helpen. De kleding kan op dinsdag 14 december a.s. tussen 16.00 en 17.00 uur en op woensdag 15 december a.s. vóór aanvang van de lessen op school ingeleverd worden. Kledinainzamelina in 2000 De kleding zal ook het volgend jaar opgehaald worden en wel in de weken 11 (van 13 maart), 23 (van 5 juni), 40 (van 2 oktober) en 50 (van 11 december). Hopelijk zal de opbrengst weer net zo hoog zijn als dit jaar. >>v Hakootten i 'f' Wij zoyden iedereen in Castenray willen vragen zoveel mogelijk hakpotten (even groot als de lampionnen met Sint Maarten) mee te willen nemen of geven naar school. Graag zouden we deze z.s.m. hebben. Zeg het voort'! Agenda vergadering ouderraad Basisschool "de Stek" Castenray. Datum 7 december 1999. Opening. Notulen vorige vergadering. Mededelingen en ingekomen stukken. Regiement ouderraad. Punten onderwijsteam. Wat er verder ter tafe! komt rondvraag. Sluiting. Heeft u vragen of opmerkingen over bovenstaande punten of over andere zaken aangaande de ouderraad, dan kunt u contact opnemen met een van de leden van de ouderraad. r

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 3