FANFARE DORPSKLANK8 OUDERENBOND TONEEL...TONEEL - 19 - FANFARE DORPSKLANK. Repetitie» Aanstaande donderdag 2 december repetitie Van iedereen wordt verwacht dat hij/zij er tijdig is, zodat we om 20.00 uur voltallig kunnen beginnen, en we alle muziekstukken voor het kerstconcert ook goed onder de knie krijgen. Tot dan!!!! Kerstconcert» Op zondag 19 december kan iedereen weer genieten van een stemmig kerstconcert in de Wis, aanvang 11.00 uur. Medewerking verlenen fanfare Dorpsklank, het dames- en herenkoor, en jeugdkoor Cajeko. Houdt hier alvast rekening mee.lli! Muziek-exanens muziekschool» Eind november zijn enkele leden van de fanfare opgeweest en geslaagd voor hun muziek-examen. Susanne Marcellis behaalde het D-diploma, Wilma Classens behaalde het B-diploma, Annet HendrixRianne Smits en Fons Kuijpers behaalden het A-diploma. Vlij wensen iedereen van harte proficiat met het behaalde resultaat en hopen dat ze zich met plezier bezig blijven houden met de muziek. Aanmelding Hafa-opleiding studiejaar 2000: Ben je muzikaal, wil je slagwerk of een blaasinstument leren bespelen, en ben je van plan serieus te oefenen, dan kun je je nu aanmelden voor de HaFa-opleiding, die in 2000 begint. Een vooropleiding IVM wordt wel aanbevolen. De kosten van de Opleiding t/m het A-diploma worden door de fanfare betaald. Na het behalen van het A-diploma kun je als volwaardig lid meespelen in de fanfare Voor onze vereniging is het ontzettend belangrijk dat er nieuwe leden bijkomen, die er plezier in hebben samen muziek te maken. Het maakt niet uit of je jong bent of iets ouder. Denk er eens over na!!!! Heb je interesse geef je dan voor 10 dec.a.s.op bij M.Hendrix- Vervoort, tel.571792. Heb je nog vragen dan kun je voor meer informatie terecht bij Geert Janssen, tel.571243. De ouderenbond organiseert in samenwerking met de L.V.B. de kerstviering en wel op woensdag 15 december a.s. Houd deze avond vrijwant het belooft een mooie avond te worden. Het programma komt in een volgende Schans. Wij wensen iedereen een fijn sinterklaasfeest toe. Wil je graag weten "tyaar iedereen na 12 december over praat? Kom dan naar de Wis waar toneel gespeeld wordt!

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 18