Rabobank Venray-Oostrum Rabobank Zevenrode NOTTELMAN RIJSCHOOL VENRAY AUTO- en MOTORRIJSCHOOL Vanaf 10 dagen het rijbewijs Nottelman Rijschool Gratenstraat 7, Venray Tel. 0478-584359 Fax 0478-584359 6 Op IS September 1999 is het wetsvoorstel inkomstenbelasting 2001 aan de Tweede Kamer aangeboden. Het wetsvoorstel vormt de kern van de balastingherziening 2001. Ronduit ingrijpend, dat is onder financiële deskundigen de heersende mening over de invloed die de herziening zal hebben op de financiële planning van een groot aantal ondernemers en huishoudens. De belastingherziening 2001 roept vragen op als: Welke gevolgen heeft de voor 1 januari 2001 aangekondigde belastingherziening? En voor wie met name? Verdient die herziening echt zoveel applaus als de eerste reactie van de politieke partijen doen vermoeden? e Hoe zit het met de hypotheekrenteaftrek en wat gebeurt er met de vermogensbelasting? Behouden fiscaal geïnspireerde pensioenvoorzieningen hun waarde? Wat moetje doen om zeker te zijn van gelijke financiële zekerheden onder een gewijzigd belastingstelsel? Wat zullen banken en verzekeraars ondernemen om mogelijke negatieve effecten voor hun klanten te voorkomen? Om alvast met u vooruit te kijken organiseren de Rabobanken Venray-Oostrum en Zevenrode op maandag 29 november, 's avonds in Hotel Asteria een seminar over financiële planning in het licht van de belastingherziening. Een seminar met autoriteiten op financieel terrein en financiële planning: Prof. Dr. Chris Veld* en Mr. Henk Koning*. Prof. Dr. Chris Veld is de eerste hoogleraar in Nederland met de expliciete opdracht onderzoek te doen naar en te doceren over persoonlijk financiële planning. Hij is verbonden aan de Katholiek Universiteit Brabant. *Mr. Henk Koning is voorzitter van de Stichting Federatie Financiële Planners. Daarvoor was hij president van de Algemene Rekenkamer en voor 1991 onder ander staatssecretaris van Binnenlandse Zaken en Financiën. Heeft u belangstelling neem dan contact op met: Rabobank Venray-Oostrum, Afdeling Financiële Advisering: (0478) 530 215 Rabobank Zevenrode, Afdeling Financiële Advisering (0478) 530 490 RIJSCHOLEN:

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 6