CAJEKQ Rabobank Zeven rode - Kerstconcert zondag 19 december a.s. met het dames- en herenkoor en de fanfare - De gezinsviering met Kerstmis Afmelden Kun je niet naar de repetitie komen, dan moet je dat melden. Dit kan bij Ellis Hesen, tel. 571505 of bij Marion Classens, tel. 571822, of je laat je afmelden door iemand anders voor de repetitie. Dit kan bij Pim of Boy; zij houden ook de aanwezigheidslijst bij. Opruimen na de repetitie Willen jullie er allemaal voor zorgen dat alles (stoelen en banken) weer terug op zijn plaats komt na de repetitie. Dat is ook voor school wel zo prettig. Is er iets niet in orde met je klapper of mis je blaadjes, dan kun je dit doorgeven aan Marion, tel. 571822. Zij heeft afgelopen week de klappers thuis weer in orde gebracht. Mocht er toch iets niet goed zijn, dan hoort zij dit graag. groetjes, Joke, Ellis, Marion. programma Wilt u ook milieuvriendelijk beleggen? Dan zijn deGroencertificaten van het RG Groenrente Fund van de Rabobank en de Robeco Groep een interessante mogelijkheid. Ze keren jaarlijks volledig onbelaste rente uit, u heeft keuze uit diverse vaste looptijden. Aan het eind, van de vaste looptijd krijgt u uw inleg terug. Door in Groencertificaten te beleggen, werkt u ook nog eens aan een beter milieu! Wilt u meer weten? Neem dan contact op met de adviseur van de Rabobank. Inschrijven is mogelijk tot uiterlijk 29 november 1999, 17.00 Klappers Tel. (0478)- 530 496 of E-mail: rabobank.zevenrode@tref.nl Onderdelen van de Rabobank-organisatie die ais effecteninstelling zijn aan te merken zijn geregistreerd bij de Stichting Toezicht Effectenverkeer te Amsterdam. De waarde van uw beleggingen kan fluctueren. In het verleden behaalde resultaten bieden geen garantie voor de toekomst. Genoemd fonds is in het bezit van een vergunning van De Nederlandsche 3ank op grond van de Wet Toezicht Beleggingsinstellingen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 19