kapsalon TONEEL...TONEEL CASTENRAY PERIODEKAMPIOEN!!! Ma acht wedstrijden heeft Castenray zondag de eerste periode binnengehaald. Met nog een wedstrijd te gaan is de ploeg van trainer Loek Nooyen onbereikbaar geworden voor naaste concurrent Griendtsveen, dat de tweede plek bezet met zes punten minder. Het lastige TOP uit Tienray kwam op bezoek. Menigeen kon zich de laatste overwinning tegen deze tegenstander niet meer herinneren. Een zware klus dus. Castenray begon aanvankelijk goed en had binnen vijf minuten al voor moeten staan. Ivan bediende de vrijstaande Leon maar deze miste deze goede kans. Daarna zakte Castenray langzaam weg en kwam TOP steeds beter in de wedstrijd. Tienray scoorde voor de eerste keer. Een voorzet werd door de Castenray -defensie verkeerd beoordeeld en door een volledig vrijstaande Tienraynaar binnengekopt: 0-1. Het zou toch niet waar zijn dat SVC voor de tweede keer zich het kaas van het brood zou laten eten? Nee, want de ploeg wist nog voor rust de gelijkmaker aan te tekenen. De sterk spelende Ed kwam op links goed door en bracht Ivan in stelling die na een knappe kapbewegmg doeltreffend raak schoot; 1-1. Tijdens de rust werden er nog wat aanpassingen gedaan en werd de zaak nog eens flink op scherp gezet. En inderdaad, het spel van Castenray ging iets beter lopen. Dit resulteerde meteen in de mooiste goal van het duel. Uitblinker Ivan kapte zichzelf weer eens schitterend vrij en haalde vanaf een metertje of twintig ineens uit. De bal verdween haarzuiver in de lange hoek; 2-1. Toch gaf Tienray zich nog niet gewonnen en moest Roel zich een paar keer flink strekken. Er mqest zelfs een enkele keer een bal van de doellijn gehaaid worden door de Castenray -verdediging. Maar even later werd de wedstrijd beslist. ïvan verlengde een pass met zijn hoofd naar de mee opgekomen Ron. Deze haalde vervolgens met links venvoestend uit: 3-1. Het was wederom Ivan die er zelfs nog een schepje bovenop deed en de 4-1 van dichtbij aantekende. Het werd toch nog even spannend toen Tienray de pas zevende tegengoal van dit seizoen op het scorebord zette: 4-2. Want deze tegentreffer gaf de gasten weer wat meer hoop. De resterende tijd was echter te kort om de SVC -defensie nog een keer te verassen. De score had zelfs voor Castenray nog wat hoger kunnen uitvallen, want Tom en Ivan waren allebei nog dicht bij een treffer. Zo kon Castenray zich op gaan maken voor een klein feestje. Het door het bestuur beloofde vaatje bier werd na het verlovingsbal aangesloten en natuurlijk leeggemaakt. We hopen dat aan dit feestje geen kater wordt overgehouden want zondag wacht opnieuw een zware klus. Castenray gaat op bezoek bij medetitelkandidaat America. We zullen zien of SVC zijn ongeslagen status kan voortzetten... DIS jeanne Stevens Zin om te lachen? Kom dan toneel kijken! Hoofdstraat 44, 5808 AV Oirlo Tel. 0478 - 571709 Geopend: 4 Woensdag 13-17 uur, Donderdag 9-17 uur, Vrijdag 8 - 17 uur Zaterdag 8 - 12 uur

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 4