TONEEL.TONEEL Fanfare Dorpsklank L.V.B 7j TONEEL...TONEEL 17 Even een berichtje over toneel De repetities zijn alweer in volle gang. De spelers geven zich helemaal om jullie op zaterdag 13 dec. en op zondag 12 dec. een gezellig avondje uit te bezorgen. We spelen dit jaar "De voordeur stond open", een blijspel met veel kolderieke situaties. Reserveer alvast een van deze twee avonden in je agenda als je dit wilt zien! Wij hopen vele mensen te mogen begroeten op deze twee avonden want dat is wat de spelers het liefste doen: spelen voor een groot publiek. Repetitie Aanstaande donderdag 11 november repetitie om 20:00 uur CeciSiafeest Op 20 november houden we weer onze jaarlijkse cecilia avond. Om 19:00 uur zal de H. Mis opgeluisterd worden. Tevens zijn we bezig om op deze avond iets te organiseren. Serenade Aanstaande vrijdag brengen we een serenade bij fanfare "Ons Genoegen" uit Oirlo in verband met het behaalde succes op het bondconcours j.l. De exacte aanvang krijgen jullie op de repetitie te horen. Opschonen muziekmap Willen jullie de muziekmap opschonen, conform de muzieklijst die jullie gekregen hebben. De overtollige muziekwerken kun je inleveren bij John Versteegen. Even de beslommeringen van alle dag vergeten? Dat kan. Bij het toneel. DEMONSTRATIE Woensdag 24 november a.s. om 20:00 uur in De WIS, demonstratie nagerechtèn, c.a. mintmouse, vruchten in geleiappelcrumbel enz Deze avond wordt verzorgd door Riki van Dijk uit Liempde. Er is gelegenheid om van de gerechten te proeven. Bijdrage: f15.- per persoon. Opgave bij Gert Classens voor 22 november. ar»"*»

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 17