Op 28 augustus van dit jaar was het vijftig jaar geleden, dat onze oud dorpsgenoot Jan Weijs priester werd gewijd. De oudere Caselsen zullen zich Jan nog; goed kunnen herinneren, speciaal degenen, die bij hem op school of op de klas hebben gezeten. Zij zullen zich ook nog herinneren, hoe in die tijden een eerste H. Mis gevierd werd. Na de wijding heeft Jan zo'n vijfendertig jaar in de missie gewerkt en wel speciaal in de Flores-missie in het zuidoosten van Indonesië, kort bij Timor. Daarna is hij enkele jaren rector geweest van het missiehuis in Deurne. Vei volgens verbleef hij een tiental jaren in een kloostergemeenschap in het zuidoosten van België, om tenslotte weer terug te keren naai- het missiehuis in Deurne. Dit jubileum zal op 6 november in het missiehuis in Deurne in besloten kring gevierd worden. Hieronder volgt het adres voor het geval iemand graag een felicitatie stuurt. Missiehuis"St. Willibrord" Vlierdenseweg 109 5753 AC Deurne. 50 j3ar - 11 - TEN (SIS CL UB OIRLO - CASTEN RA Y Afsluitingstoernooi Het laatste toernooi van het buitenseizoen is afgelopen zondag gespeeld. Ondanks de sombere voorspellingen konden alle wedstrijden doorgang vinden. De winnaars waren; junioren: 1 Marloes Smits 2 Pleunie Theeuwen senioren: gedeelde le plaats Gertie Droessen/Ine Theeuwen Onder het genot van het Chinees buffet werd door de vice voorzitter een afsluitend woordje gehouden waarbij hij de leden en niet leden bedankte die zich ook maar op enige manier hebben ingezet voor de tennisvereniging het afgelopen seizoen. Tennisse». in de winter? Voor de tennisliefhebbers die geen lid zijn van onze vereniging hebben wij het navolgende aanbod; Gedurende de wintermaanden is het mogelijk om gebruik te maken van onze tennisbanen. Deze banen zijn onlangs zodanig verzorgd dat er ook tijdens de wintermaanden op getennist kan worden. Als het maar droog is. Het winter- lidschap is voor de periode vanaf heden tot en met maart 2000. De contributie voor winterleden bedraagt: senioren f150,— en junioren f120,—. Dit bedrag gaarne contant betalen bij aanmelding. Aanmelden kan bij: Ine Theeuwen, Past. Verheggenstraat 9 te Castenray of Corrie Peeters, Dep. Petersstraat 21 te Oirlo. Agenda 18 oktober Junioren indoor herfsttoernooi 14 november Dorpen indoortoernooi h y -

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 10