Basisschool Ve Stek' Rabobank Zevenrode - 10 - Wëdtogacti& Op vrijdag 8 oktober a.s. is de derde kiedingactie van dit jaar. Draagbare boven- en cnderkleding, draagbare schoenen (aan eikaar vastgebonden), iakens, dekens, gordijnen en handdoeken e.d. kunnen op die dag voor 8.45 uur in piastic zakken op de basisschooi ingeleverd worden. Ook op donderdag 7 oktober a.s. kunnen de zakken ingeleverd worden en we! van 16.00 tot 17.00 uur. Om een zo hoog mogelijke opbrengst te krijgen, is het maken van reclame over deze kleding bij familie, vrienden en kennissen wenselijk. Nog even, en dan wordt gestart met de bouw van woningen in Castenray. Voor hypotheken in dit projekt kunnen wij u zeer scherpe rentetarieven aanbieden. Daarbij mag u rekenen op een perfect advies, dat helemaal is afgestemd op uw persoonlijke situatie en wensen. Onze gecertificeerde hypotheekadviseurs staan in voor een gedegen en vakkundig advies voer nu en straks. Wij hechten grote waarde aan een goede relatie met u en zorgen ervoor dat er regelmatig onderhoud wordt gepleegd aan uw hypotheek. Zodat die ook na vele jaren nog steeds als gegoten zit. Vul daarom de antwoordcoupon in of bel ons vandaag nog voor een afspraak voor een scherpe en op maat gesneden offerte. Bij Rabobank Zevenrode staat het Huis Hypotheekadviesteam bestaande uit: Gerrie Puts, Fons Vullings, José de Weert, Myriam van Aken en Sonja van Rens voor u klaar. Bel ons gerust voor een advies of afspraak. We komen ook graag naar u toe. Tel. (0478)- 530 430 of E-mail: rabobank.zevenrode@tref.nl Ja, ik wil graag meer informatie over uw hypotheekaanbod voor het bovenstaande plan. Bel mij voor een afspraak! Naam Adres Postcode/Woonplaats Telefoon Deze bon uitknippen en opsturen naar: Rabobank Huis Hypotheekadvies, Antwoordnummer 1010, 5800 VB VENRAY (een postzegel is niet nodig)

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 10