7 De eerstvolgende openbare dorpsraadvergadering is op maandag 27 september a.s. in café Hesen. We beginnen om 20.00 uur. Agenda: 1Opening 2. Notulen dd. 28-06-1999 3. Verslag dorpsradenover1 eg 4. Verslag werkgroep bestemmingsplan feestverlichting film 2000 kermi sverbetering 5. Kleine onderwerpen: evaluatie kermis St. Maartensfeest 6. Ingekomen stukken en mededelingen 7. Rondvraag 8. Sluiting. Notulen openbare dorpsraadvergadering dd. 28-06-899. 1Qpenina De voorzitter opent de vergadering en heet een ieder welkom. 2. Notulen dd. 31-05-'99. De skatebaan is tijdelijk uit de roulatie genomen. De plaatsingscriteria zijn op schrift gesteld en in het bezit van de dorpsraad. ♦Kruisen en Kapellen zijn nog doende het kruisbeeld aan Klein Oirlo te restaureren. ♦Alle aanvragen m.b.t. vervanging en/of uitbreiding zitbanken, picknicktafels en prullenbakken zijn gehonoreerd. 3. Verslag dorpsradenover1 eg ♦Binnen de 3 kerkdorpen Veulen, Heide en Vredepeel wordt een enquete gehouden over een eventuele kabelaansluiting. ♦Er is een overleg geweest over de woningbouw; misschien wordt de procedure van de loting gewijzigd. 4. Verslag werkgroepen. Bestemmi ngsplan Dorpsraad Castenray heeft het college van B W schriftelijk laten weten absoluut niet blij te zijn met de verlate kavel- ui tgi fte De loting geschiedt in september. ♦Film 2000. Men is nog doende subsidie's binnen te halen. Kermi sverbeteri ng De gemeente is verheugd over ons voorstel maar stelt geen financiële middelen ter beschikking. Via sponsoring door de plaatselijke bedrijven zou het voorstel bekostigd moeten worden ♦Kunstwerk Beoordeling van het kunstwerk volgens het "Masterplan Beeldende Kunst" zal negatief uitvallen. De gemeente streeft naar diversiteit in kunstwerken binnen de gemeente.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 7