Basisschool 'De Stek' Rabobank Zevenrode 10 - Algemene ouderavond Volgende week dinsdag, 28 september a.s., is er de jaarlijkse algemene ouderavond voor de ouders van de leerlingen van de school. We nodigen hierbij alle ouders van harte uit voor het bijwonen van deze avond. Voor de invulling van het programma en de juiste tijden, verwijzen we naar de uitnodiging die de kinderen mee naar huis krijgen. De Rabobank is een coöperatieve bank die opkomt voor de belangen van haar leden. Via het Bestuur en de Algemene Vergadering oefenen de leden invloed uit op het beleid van hun plaatselijke bank. De Rabobank kiest bewust positie als een dienstverlener die nauw betrokken is bij de lokale gemeenschap waarvan de leden deel uitmaken. De coöperatieve Rabobank Zevenrode U.A. houdt op donderdag 14 oktober a.s. om 20.00 uur haar jaarlijkse Algemene Vergadering. De bijeenkomst vindt plaats in De Houtwerf van zaal Roelanzia te Ysseisteyn, Lovinckplein 2. Ontvangst van de leden met koffie en vlaai is vanaf 19.30 uur. De Algemene Vergadering van 14 oktober wordt de eerste waarin onze bank in haar nieuwe coöperatieve vorm naar buiten treedt. Onder andere komen aan de orde het jaarverslag 1998, de ontwikkelingen van dit jaar en de toekomstige koers van de bank. Verkorte Agenda: 1 Opening 2 Notulen vorige vergadering 3 Jaarrekening 1998 4 Decharge 5 Benoeming leden van Bestuur en Raad van Toezicht 6 Mededelingen en rondvraag 7 Coöperatiediscussie o.l.v. mevrouw dr. ir. I. Weeda 8 "Vrouwen in ondernemingen", door dr. ir. I. Weeda 9 Afsluiting De volledige agenda, de notulen van de vorige vergadering alsmede de jaarrekening 1998 liggen vanaf heden op de kantoren van de bank voor de leden ter inzage. Het Bestuur

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 10