0^,r\ Nu het nieuwe schooljaar weer begonnen is, denk ik nog steeds terug aan de leuke laatste schooldag. Het was voor mij een grote verrassing, dat mijn 25-jarig jubileum op zo'n leuke manier werd gevierd. Iedereen die hieraan heeft meegewerkt, wil ik dan ook harte lijk bedanken. Ook bedankt voor de vele felicitaties die ik van U, thuis en op school, mocht ontvangen. Riet Peeters. Friture 't Klumpke Friture 1t Klumpke Friture 't Klumpke Friture Tijdens de kermisdagen zijn we elke dag geopend!! 3 - 4 en 5 september a.s. zijn we gesloten!! - 9 - R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Inzamelen kleding In de week van 4 t/m 8 oktober a.s. is er weer het inzamelen van kleding, schoenen, lakens, dekens, gordijnen, handdoeken e.d. op de basisschool. De opbrengst is enerzijds voor het Ronald MacDonaid Kinderfonds en anderzijds voor 'De Stek'. De opbrengst van de twee vorige inzamelingen was enorm. Ook nu hopen we weer op zo'n grote inzameling. Misschien kunt u alvast reclame maken bij familie, vrienden en bekenden. Alvast bedankt! Hemelvaart In de schoolgids dient op bladzijde 32 bij 'Vakanties en vrije dagen' het voigende toegevoegd te worden: 1 en 2 juni 2000 vrij in verband met Hemelvaart. In de schoolkalender stonden deze dagen al wel als vrij aangegeven. Kermis Maandag en dinsdag 30 en 31 augustus a.s. zijn vrij van lessen i.v.m. met de kermis in Castenray. Wij wensen iedereen een fijne kermis toe. Bedankt ill Bi. Klussen oo school Als reeds eerder aangegeven op de eerder uitgereikte lijst zijn op 11 september a.s. de ouders van de volgende kinderen aan de beurt om te klussen op schooi: Eddie Arts, Susan Keijsers, Boy Künen, Evelien Dinghs, Ilse Kauffeld, Niek Heidens, Bram Kuijpers, Sabrina Snellen, Sjors Dinghs en Wessel Jacobs. We beginnen om 9.00 uur. Om ongeveer 11.30 uur zullen we klaar zijn.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 9