Kindertelefoon zoekt enthousiaste collega-vrijwilligers 11 v> 11 ii II JEMISKENS - 1* - Vind je ook dat kinderen recht hebben op een plek waar ze gehoord worden? Waar ze veilig en zonder verdere consequenties hun vragen en problemen kunnen bespreken? Waar ze hun verdriet kunnen delen over hun konijn dat gestorven is, advies kunnen vragen over hun verliefdheid, uitleg krijgen over de betekenis van woorden? Een plek waar ze hun twijfels kunnen bespreken als hun ouders gaan scheiden, hun angst als ze gepest worden, hun wanhoop als ze misbruikt worden? Maar waar ze ook gewoon mogen vertellen dat ze een goed rapport hebben of kunnen overleggen wat ze hun moeder willen geven voor haar verjaardag. Ben je ook iemand die graag zinvol werk doet in met een team met enthousiaste collega's? Iemand die zich wil inzetten voor kinderen en die zich wil verdiepen in de leefwereld van kinderen en jongeren? Iemand met een open mind, die nieuwe mogelijkheden in zichzelf wil ontdekken en die bereid en in staat is om krities naar zichzelf te kijken? Dan ben jij misschien wel de nieuwe collega-vrijwilliger voor de Kindertelefoon! De Kindertelefoon is elke dag van 14.00 tot 20.00 uur telefonisch bereikbaar voor kinderen en jongeren van 8 tot 18 jaar. Een vrijwilliger van de Kindertelefoon draait elke week 4 uur telefoondienst op tijden die hem of haar het beste uitkomen en neemt deel aan de maandelijks groepsbijeenkomsten. Daarnaast zijn vrijwilligers actiefin zaken als roosterplanning, PR, gastlessen, werving etc. Natuurlijk word je eerst terdege op het werk voorbereid. De inwerkperiode duurt ongeveer drie maanden en bevat een training en een stage aan de telefoon. In de training wordt o.a. ingegaan op gesprekstechnieken en thema's waar vaak over gebeld wordt. Het inwerken aan de telefoon doe je met hulp van jouw persoonlijk maatje. Heb je interesse? Vraag dan even een informatiepakket aan op het kantoor van de Kindertelefoon: 077-3514057. Ar gin o 4 natuurlijks permanent onder risico! Z' hij en zij haarmode Albionstraat 45Btel: 0478-514047 Leunen V Erkende brornf ietsopleiding E achter B (aanhangwagen) Theorieopleidingen: persoonlijk les! Tel0478-571876 AUTO S. MOTOR RIJSCHOOL Mik. respecJL voor hei huar door natuurlijke bestanddelen COIFFURE IS ONZE PASSIE Cherèl

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 12