J3 KORFBAL 9 De vakantie zit er al weer bijna op. Dat heeft ook zo z'n voordelen, o.a. dat de repetities van Cajeko weer beginnen. De eerste repetitie is op donderdag 26 augustus om 16.00 uur (voor de ouderen om 16.30 uur). Leerlingen van groep 7 zijn van harte welkom om mee te zingen. In het komende seizoen zijn er weer diverse gezinsvieringen. Serieus en met veel plezier gaan we dus weer aan de slag Joke, Ellis, Marion. Aanvang trainingen. Zo, de vakantie zit er weer op we hopen dat iederee weer voldoende uitgerust is om er weer met goede moed tegenaan te gaan. Ons seniorenteam is al begonnen met trainen, en vanaf volgende week beginnen ook de rest van de teams De jeugdteams en de recreanten beginnen in de week voor de kermis, dus week Het C-team gaat dus trainen op dinsdag van 18.30-19.30 uur. Wedstriidprogramma eerste helft buitencompetitie 1999-2000. Het wedstrijdschema is compleet en klaar en wordt zo snel mogelijk even bezorgt, samen met de notulen van de ouderavond. Blijf wel opletten op de wekelijkse schema's in de Schans, want het kan zijn dat er nog enkele wijzigingen komen. Voor de rij schema's geldt weer als vanouds, afmelden mag niet, ruilen mag natuurlijk altijd, maar doe het wel zorgvuldig. Leidstersvergadering Volgende week donderdag 26 augustus hebben we weer onze eerste leidsters vergadering na de vakantie, de wedstrijdschema's zijn klaar, dus zorg dat je je agenda bij je hebt voor de eventueel te fluiten wedstrijden in te plannen. Alle leidsters worden vanaf 20.30 bij de familie Classens in de kantine verwacht. Kun je niet, meldt je dan zo snel mogelijk af bij Brigitte Strijbos, tel: 571256. Vervolg mysterieweekend. Zoals belooft zou er voor de. meiden die meegeweest zijn naar het mysterie weekend in Helenaveen nog een middag gepland worden om de survivalbaan nog een keer te gaan doen. Deze middag staat gepland voor 29 september aanstaande en wel van 16.00 uur tot 20.00 uur. We hopen natuurlijk dat iedereen die toen ook mee is geweest nu ook weer van de partij zal zijn. Nadere informatie over vertrektijden en rijden volgt nog. 34. CaJeKo

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 9