TENNLSCLUB "OIRLO - CASTENRA Y" En.we hebben bijna 100 leden. Ja, ook ik word lid van de tennisclub; Naam: Adres: Woonplaats: Geb. datum: Tèl. Nummer: Inleveradressen: I. Theeuwen Pastoor Verheggenstraat 9, Castenray 571812 C. Peters Dep. Petersstraat 21Oirlo 579010 Aannemersbedrijf Zegers - Wismans B.V. Voor al uw timmerwerk - kozijnen - trappen e.d. stucadoorwerk - metselwerk - tegelwerk - alle betonwerken - erfverharding en klinkerwerk vraag vrijblijvend inlichtingen Telefoon 077 - 3987514 Fax 077 - 3987619 Hutsel de Knutsel toernooi Onder ideale weersomstandigheden zijn afgelopen weekend de laatste wedstrijden gespeeld van het hutsel de knutsel toernooi. De winnaars waren; Senioren: Truus Wennekers en Wil Janssen. Junioren: Pleunie Theeuwen en Tim Jacobs. Zij mochten leuke prijzen in ontvangst nemen gesponsord door Chinees specialiteiten restaurant Oriental Dynasty en Friture t Klumpke. Nieuwe leden Voor mensen die lid willen worden van de tennisclub hebben wij nu een speciale aanbieding. Voor de rest van het jaar kunnen senioren lid worden voor f65,-- en junioren voor f30,—. Voor dit bedrag kun je ten alle tijde gebruik maken van de tennisbanen. Voor die persoon die zich als honderdste aanmeldt hebben we een leuke attentie klaar liggen. Een reden te meer om deze gezellige sport te gaan beoefenen. Vul onderstaand formulier in en je krijgt op korte termijn een informatiemap waarin alles over de tennisclub staat. Of bel één van onderstaande personen. Beekstraat 7 5961 EC Horst. I I» I I GZ

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 7