GEZINSVIERING frttu zaterdag 3 juli a.s. Fanfare Dorpsklank Repetitie. Donderdag 1 juj geen repetitie, maar om 19:00 uur finaciële rondgang. Agenda 1 juli financiële rondgang aanvang 19:00 uur. 8 juli laatste repetitie voor de zomervakantie Aan alle jeugdige leden van fanfare "Dorpsklank" Een ieder die zich heeft opgegeven voor het bowlen van a.s. zondag 4 juli, wordt verzocht om 15:45 uur bij "De Wis" aanwezig te zijn. Wil men op eigen gelegenheid gaan dan moet men om 16:00 uur bij "De Riet" in Horst zijn. Namens de muziekcommissie fanfare "Dorpsklank" Feestavond le elftal - 19 - Zaterdag 3 juli hebben wij weer een gezinsviering, die in het teken staat van de vacantieAlle kinderen op school maken iets voor deze viering, en alle leerkrachten verlenen hun medewerking aan deze dienst. Het thema van de viering" is onderweg zijn. iedereen heeft hier mee te maken, Vanaf de geboorte zijn wij ai onderweg, en in de vaoantietijd trekken er velen letterlijk op uit. Anderen zijn. noodgedwongen onderweg naar een andere leefomgeving. De kinderen van groep 1 en 2 krijgen vrijdag hun werkstukjes mee naar huis, die ze op school hebben gemaakt. Het is de bedoeling dat ze die op zaterdag mee naar de kerk nemen. De kinderen van groep 5 en 6 maken thuis iets, en brengen dat zaterdag ook mee naar de kerk. De werkstuk]es van groep 3/4 en 7/8 zijn al in de kerk aanwezig. De zang wordt weer verzorgd door ons jeugdkoor Cajeko. Wij hopen op een sfeervolle viering en een goede afsluiting van het schoolj aar Werkgroep Gezinsviering Castenray. Vrijdag 2 juli a.s. worden jullie met partner, op de fiets, om 19.00 uur verwacht bij Jac en Truus. Het thema dit jaar is "KINDERFEEST" Pas je kleding hierop aan!!! Verder worden jullie geacht de onkosten op de avond zelf te voldoen! TOT VRIJDAG 2 JULI OM 19.00 UUR Groetjes, comité kinderfeest!!!

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 19