OUDERENBOND - 17 Uitstapje - dagtocht Giethoorn Op woensdag 11 aug. a.s. hebben we weer ons jaarlijks uitstap je gepland. Het programma ziet er als volgt uit: 08.00 uur vertrek vanuit Castenray 09.40 uur koffie en gebak in Ugchelen 11.20 uur aankomst in Giethoorn 11.45 - 12.45 uur rondvaart in en door Giethoorn 12.45 uur koffietafel in Giethoorn 14.45 uur vertrek naar "Schokland" 16.30 uur vertrek van "Schokland" naar "Het Witte Huis" in Zeeland (Nrd Br.) voor diner. 21.00 uur thuis in Castenray. Wij rekenen op mooi weer, grote deelname en een gezellige dag Kosten f 65,- voor leden K.B.O. f 75,- voor niet-leden U kunt zich opgeven voor deelname bij het bestuur: Nel Cox, Horsterweg 26 Mie Thielen, Horsterweg 54a They Seijkens, Pastoor Verheggenstraat 37 Truus Tacken, Lollebeekweg 39 Gaarne de kosten voldoen bij opgaveI Jaar van de ouderen - jeu de boules 31-07-1999 Wij maken er u op attent, dat de jongerensoos "Watjang" in Oirlo voor alle 50+ uit de regio Venray een jeu de boules-fes- tiviteit organiseert in samenwerking met de ouderenbond Oirlo. Wij zouden het plezierig vinden als er vanuit Castenray ook aan meegewerkt wordt om dit te doen slagen. Het is bedoeld als een gezellig samen bezig zijn. Men kan op eigen gelegenheid of als groepje hieraan deelnemen. Deelname is gratis, maar de consumpties zijn voor eigen rekening. Gaarne opgave bij het bestuur, zodat wij door kunnen geven op hoeveel mensen men kan rekenen; opgeven voor 10 juli a.s. Volksdansen Woensdagmiddag, 7 juli a.s., gaan we dit dansseizoen afsluiten met een gezellige middag. We gaan na de vakantie weer verder op dinsdag 25 augustus. We hopen mensen bij onze volksdansgroep te krijgen, die ook zin hebben in een gezellige en ontspannen middag dansen. Wij wensen iedereen een fijne vakantie en zomertijd toe! Multiculturele kennismaking: Eindstraat Venray Op zaterdag 3 juli a.s. nodigt het Multicultureel Platform Venray, waarin alle allochtone groepen van Venray verenigt zijn, alle senioren van Venray uit voor een gezellige middag in de tuin van de Moskee aan de Eindstraat. Deze bijeenkomst vindt plaats in het kader van het Jaar van de Ouderen met als motto:"Naar een samenleving voor alle leeftijden". De bedoe ling is, dat men onder het genot van een drankje en een hapje over het leven van alledag met elkaar van gedachten wisselt. oo

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 17