Aan de inwoners van Castenrav Ook dit jaar zullen bestuur en leden van fanfare "Dorpsklank" weer bij uw aankloppen voor een financiële bijdrage aan onze vereniging. Deze financiële rondgang wordt gehouden op donderdag 1 juli a s. vanafl9:00 uur. Eerst zal het gehele korps een muzikale rondgang maken door de kern van het dorp, waarna de buitenwijken aangedaan worden door een groep muzikanten op een muziekwagen. Ieder jaar proberen we weer onze muzikale noten te laten horen bij verschillen gebeurtenissen en activiteiten in ons dorp. Fanfare "Dorpsklank" voelt zich betrokken bij de gemeenschap van Castenray. Een optreden van de fanfare geeft vaak iets extra's aan een feest of activiteit. Deze betrokkenheid willen ook voor de toekomst graag waarborgen, en dit kan niet zonder steun van de Caselse mensen. Steun die we nodig hebben op financieel gebied maar zeker ook op muzikaal gebied. Het leden aantal baard ons zorgen, grote zorgen zelfs. Een ommekeer in het dalende aantal leden zou zeer wenselijk zijn. Het bestuur heeft dit streven ook als hoogste prioriteit gesteld, maar zonder nieuwe aanwas van Caselse muzikanten, wordt het in de toekomst moeilijk om het hoofd boven water te houden. In de schans treft u een enveloppe aan waarin u uw bijdrage kunt stoppen. Deze wordt dan in de loop van de avond bij u opgehaald. Natuurlijk is het ook mogelijk uw gift over te maken op bankrekeningnummer.: 1387.06.158 t.n.v. Fanfare "Dorpsklank" o.v.v. "gift rondgang". De reden dat we u vragen om financiële ondersteuning ligt natuurlijk in het feit dat onze fanfare een dure vereniging is. Denk aan het onderhoud en regelmatige vervanging van muziekinstrumenten, het onderhoud van de uniformering en de dirigentenkosten. Ook de opleiding van de jeugdige muzikanten vraagt de nodige financiële offers. Dit alles kost natuurlijk behoorlijk geld. Naast de subsidie van de Gemeente Venray en de contributie die de leden opbrengen, is de jaarlijkse financiële rondgang daarbij voor ons onontbeerlijk. In het verleden hebben we steeds met succes een beroep op uw medewerking in deze kunnen doen. We hopen dat dat ook in 1999 het geval zal zijn. We danken u reeds bij voorbaat voor de medewerking en ondersteuning. J fanfare I I I #rj#sklank eaifenray Bestuur fanfare "Dorpsklank" Castenray - 17 - -• a

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 21