Voor de 2 maal zal in Castenray het festijn "de Caselse Bierfeesten" gehouden worden. Op zondag 27 juni zal er in Castenray van alles te doen zijn. In tegenstelling tot vorig jaar heeft De Caselse Bierfeesten" dit jaar een thema welk bij de diverse activiteiten terug zal keren. Het thema welk gekozen is voor 1999 is Country en western. Evenals vorig jaar zal het feest starten om 11.00 uur met de jaarlijkse zeskamp waarbij alle buurten proberen elkaar naar de kroon te steken. Ook om 11.00 uur zal de creativiteitsmarkt gehouden worden. Dit jaar groter dan vorig jaar waarbij diverse personen hun hobbys zullen tonen. Ook zullen er personen zijn die qua hobby zeer goed aansluiten bij het thema. Vanaf 15.00 uur zullen er vele activiteiten voor jong en oud opgestart worden. Zo zijn er voor de jeugd: schminken, een rondrit door Castenray met een huifkar, pony rijden op het ruiterterrein, er zal een hoefsmid zijn welke paarden van hoefijzers voorziet en ook op dit terrein zal een groot luchtkussen komen te staan. De jeugd behoeft zich geen moment te vervelen dus. Verder zijn er spellen zoals houtzaagwedstrijden, nagelen en hoefijzer werpen. Natuurlijk bij het country en western gebeuren valt de pijl en boog niet weg te denken. Hiervoor kan men onder deskundige leiding een pijl schieten bij een daarvoor speciaal ingerichte hoek op speciale western doelen. Dit belooft zeer leuk te worden. In de recreatieve sfeer zal het jeu de boules gehouden worden. Hier kunt u na op de hoogte te zijn gebracht van de regels een balletje kunnen werpen met buur, vriend of partner. Terugkerend met succes is zeer zeker het Bierpulschuiven. Hier kan-men proberen met een pul bier zo ver mogelijk te schuiven. Bij dit onderdeel zullen diverse bekenden van diverse omliggende dorpen een poging wagen om het record naar zich toe te trekken. De Caselse Bierfeesten" zou zo niet genoemd zijn als er geen bier aanwezig zou zijn. Op diverse plaatsen zal bier en uiteraard frisdrank verkocht worden. Een speciale plek zal zeer zeker zijn de tent waarin de speciale bieren genuttigd en verkocht zullen worden door deskundige verkopers. Ook zullen er stand zijn waar etenswaar gekocht kan worden. Het festijn kent uiteraard ook een muzikaal gedeelte. Vanaf 16.00 uur zal de fanfare speciale stukken ten gehore brengen vanaf de centraal gelegen kiosk. Verder zal ook joekskapel "Op tied muuj" muziek ten gehore brengen. Hierna zal Puppies Huisorkest de avond besluiten. Tijdens de weinige pauzes van deze band zullen voor u optreden de Country Line Dancers, geheel passend in het thema van dit jaar. Het belooft ook dit jaar weer een waar feest te worden. Het geheel speelt zich af nabij de kerk in Castenray. 7 C ^\se B\erfe& Jeanne Stevens Hoofdstraat 44, 5808 AV Oirlo Tel. 0478 - 571709 Geopend: Woensdag 13-17 uur, Donderdag 9-17 uur, Vrijdag 8 - 17 uur Zaterdag 8 - 12 uur

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 9