Do®®0 Rabobank Zevenrode R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Inzamelen kleding Op vrijdag 11 juni a.s. is er weer het inzamelen van kleding, schoenen, lakens, dekens, gordijnen, handdoeken e.d. op de basisschool. De opbrengst is enerzijds voor het Ronald MacDonald Kinderfonds en anderzijds voor 'De Stek'. Ook mensen die geen directe contacten hebben met school worden van harte uitgenodigd een bijdrage te leveren. De kleding kan (in gesloten zakken) ingeleverd worden op donderdag 10 juni a.s. van 16.00 tot 17.00 uur en op vrijdagmorgen 11 juni a.s. voor 8.45 uur. Alvast bedankt voor uw medewerking. Klussen op school Op 12 juni a.s. is er weer klussen op school en wel van 13.30 uur tot 15.30 uur. De ouders van de volgende leerlingen zijn volgens het reeds eerder uitgedeelde schema aan de beurt: Boy Dircks, Dirk Bongers, Arjan Geerets, Maikel Sommers, Harm Strijbos, Kim Seykens, Kai Cremers, Bram Stiphout, Jens Vullings, Koen Versteegen. Indien u in het bezit bent van tuin- en snoeigereedschap, alsmede kruiwagens, zouden wij u willen vragen deze mee te nemen. - 9 SEMINAR MELKVEEHOUDERIJ DONDERDAG 17 juni a.s. organiseren de Rabobanken Venray-Oostrum en Zevenrode een seminar MELKVEEHOUDERIJ in zaal "De Houtwerf' van Roeianzia te Ysselsteyn. Vanaf 19.30 uur bent u van harte welkom. De inleiders zijn: Ing. Marc Duijf van Rabobank Zevenrode en Drs. Ad van Acht van Rabobank Nederland. Zij zullen ingaan op de ontwikkelingen in de melkveehouderij. Als u interesse hebt om aanwezig te zijn, kunt u zich opgeven op één van de volgende teiefoonummers: Rabobank Zevenrode 530460 Rabobank Venray-Oostrum 530247 erXa*

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 9