JEUGDWERK Wilt U ruilen, doe dit dan in goed overleg, zodat iedereen op tijd in Venray is. Wij wensen iedereen veel wandelplezier1 Voor vele aanbiedingen bezoekt ti zondag 6 Juni de braderie in Oirlo en komt u langs bij de stand van schoonheidssalon: "La Différence" Laat u eens verrassen en kom eens even zitten voor een gratis make-up Bij aankoop van alle artikelen (behalve JPF make-up artikelen) bepaald u uw eigen korting tot max. 30% Op alle JPF make-up artikelen 50% korting II Dus, hou alles goed! m het vizier!! 13 - Wandelvierdaagse Volgende week donderdag begint de wandelvierdaagse. We gaan met een grote groep de 10 km lopen. Het shirt, wat jullie moeten dragen, krijg je via het jeugd werk en daarbij draag je een spijkerbroek en gemakkelijke wandelschoenen. Zoals elk jaar hebben we nu ook weer de hulp van de ouders nodig om de kinderen te brengen en te halen. Daarom hieronder het rij schema: Donderdag 10 juni a.s,: vertrek 17.00 uur Marlou Saris - Debbie Wismans - Manon Vullings - Sabrina Snellen - Maartje Duykers - Boy Kunen - Pleunie Theeuwen Vrijdag 11 juni a.s.: vertrek 17.00 uur Koen Versteegen - Evelien Dinghs - Thijs Kuypers - M&T, Yvonne Claessns - Kelly Wismans - An ja Hendrix - Boy Dircks Zaterdag 12 juni a.s.: vertrek 17.00 uur Geert Kunen - Loes Duykers - Moniek Versteegen - Cindy Geerets - Pleuni Peeters - Susan Keijsers - Karlien Dinghs Zondag 13 juni a.s.: vertrek 14.00 uur Roel Classens - Sjors Dinghs - Karin Keijsers - Astrid Classens - Claudia Snellen - Pim Dinghs

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 13