STAND 2000 Samenwerkende Jeugdafdeling D.I.S. - Castenray Toernooi: JEUGDLEIDERS te Merselo. Toernooi voor D.I.S. E-l en D.I.S. E-2 te Bergen. Trampoline, clowns, the flying dutch men, en de wereld beroemde genie's Zullen op vrijdag 4 juni bij Circus genie haar kunsten vertonen. Voor boekingen informeer de plaatselijke VVV of kom langs bij het circus terrein aan de lollebeekweg. 10 - Zondag 6 juni a„s. kunt u nabij "De Linde" te Oirlo vanaf 11.00 uur terecht voor het BALTRAPPEN, want daar heeft de Jeugdvoetbalvereniging S.V. D.I.S. - S.V. Castenray een schitterend decor geplaatst. Bij STAND 2000 kan jong en oud terecht om zijn of haar kwaliteiten te tonen Elk uur is er een grote prijswinnaar. Daarnaast zijn er nog talloze kleinere prijzen te winnen. Op het einde van de dag zal bekend zijn wie de beste schutter van Oirlo is geworden. Naast de hoofdprijs zal er ook een fraaie beker uitgereikt worden om 18.00 uur. Tot zondag op de braderie in Oirlo bij STAND 2000 Vrijdag 4 juni Aanvang: 18.00u Vertrek: 17.15u bij D'n Terp De volgende leiders worden verwacht: Ivan Maes Mfchiel Houwen Sander Dinghs Pieter Classens Frank Heetkamp Martien Tijssen Hay Steeghs Piet Kusters Toon Dinghs Twan Fleurkens Toon Kuypers Berna Vullings Meld je even af als je niet kunt bij Harry Voermans voor donderdag 20.00u tel: 571598 Zondag 6 juni bij Montagnards in Bergen. Aanvang: 09.00u Einde Toernooi: 13.00u Vertrek: 08.15u Rijden: E-l: Cremers-Versteegen-v. Rensch E-2: Seykens-Heldens-Kunen üüüünog nooit op nederlandse bodem vertoont!!!!!!!!! Toon Heidens Theo Philipsen Theo Hellegers Theo Rijbroek Leo Peeters Peter Classens Jos Verstappen Peter Verlinden Jos Heidens Berna Vullings Petra Loonen Leo BQddiger BHBMaaaBBSSBaSSBBSaSSSBg I..n i j.?-.'- -■ -mi-

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 10