Fanfare Dorpsklank Repetitie. 014 Dufdnnft) service monteur eiektro Versleijen Agri B,V. Donderdag 27 mei repetitie aanvang 20:00 uur. Extra repetitie Om 19:30 uur is er een extra repetitie voor diegenen die hier normaal ook altijd aanwezig zijn. Agenda 29 mei filmconcert 29 mei oud papier 11 juni Rabo-zomerconcert 13 juni wandelvierdaagse 27 juni bierfeesten i juli rondgang Oud papier Zaterdag 29 mei inzamelen oud papier bij Piet Arts van 10:00 tot 12:00 uur. Helpers John Versteegen, Els Jacobs en Nelly Strijbos om 09:30 aanwezig zijn. Film concert Op 29 mei om 20:00 uur a.s. organiseert de fanfare een filmconcert in de "Wis". Tijdens dit concert zullen verschillende muziekwerken ten gehore worden gebracht, die stuk voor stuk betrekking hebben op bekende films van de bioscoop. Te denken valt aan "The Lion King, The Titanic, Dances with Wolves en nog verschillende andere fragmenten. Als het mogelijk is zullen er ook verschillende filmfragmenteen getoond worden, waarbij de fanfare de beelden muzikaal begeleid. Als gast optreden komt fanfare "Eendracht" uit Melderslo. Houdt deze avond alvast vrij om dit concert bij te kunnen wonen. ALL TERRAIN BIKES Postbaan 14 5861 CT Wanssum 'el. 0478-532166 Taken: Versleijen Agri B.V. is importeur van Ter uitbreiding van onze binnen-, buiten- en servicedienst, hebben wij plaats voor een APPARATUUR zoals: S teg- en opfokbatterijen H volièresystemen H stalinrichtingen S diverse voeder-, spoei- en weegsystemen M voederopsiagsiio's etc. Tevens landelijk erkend installatiebedrijf Ei Monteren, installeren van en onderhoudS' werkzaamheden aan installaties in de varkens- en pluimveehouderij. H MTS-opleiding of gelijkwaardig. zelfstandig werken op de diverse bedrijven. H Eventuele verdere opleidingen in ons bedrijf zijn mogelijk. Bi Bekendheid met de agrarische sector wordt op prijs gesteid. a in bezit van rijbewijs BE. H Wonen in de regio is gewenst. bieden een prima werksfeer met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Versleijen Agri 8.V., t.a.v. de directie, Castenrayseweg 14 - 5808 AG Oirlo Castenrayseweg 14, 5808 AG Oirlo Te!. 0478-571941 GfMJMT

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 9