19 R.K. Basisschoo! 'De Stek' Castenray inzamelen kleding Op 11 juni a.s. is er weer het inzamelen van kleding, schoenen, lakens, dekens, gordijnen, handdoeken e.d. op de basisschool. De opbrengst is enerzijds voor het Ronald MacDonald Kinderfonds en anderzijds voor 'De Stek'. Ook mensen die geen directe contacten hebben met schoot worden van harte uitgenodigd een bijdrage te leveren. Dus: zeg het voort!! Vrijwilligers gezocht Omdat 's morgens de lestijd van de groepen 1 t/m 3 en van de peuters van de peuterspeelzaal een half uur eerder eindigt dan die van de overige leerlingen, zoeken wij een aantal mensen dat tussen 11.30 en 12.00 uur even kan oppassen op een paar kinderen. Een hartstikke leuk klusje wat niet veel inspanning vergt. Het gaat om 5 tot 10 kinderen in de leeftijd van 3 tot 7 jaar, die dagelijks een half uurtje langer blijven, zodat hun ouders niet tweemaal naar school hoeven om hen en hun broertje of zusje op te halen. Ze kunnen binnen of buiten spelen. Voor spelmateriaal is gezorgd. Afhankelijk van het aantal mensen dat wil oppassen kom je één keer per week of één keer per twee weken aan de beurt. ledereen is welkom, leeftijd is niet belangrijk; als je maar ouder bent dan 18 jaar. Ook voor ouderen kan het een gezellige onderbreking zijn om eens af en toe tussen het kleine grutte vertoeven. Voel je er iets voor, of wil je meer informatie, bel dan even vóór maandag 31 mei a.s. met Maria Classens, telefoon 571452 of Henk Dinghs, telefoon 571823. Klussen op school Op 12 juni a.s. is er weer klussen op school en wel van 13.30 uur tot 15.30 uur. De ouders van de volgende leerlingen zijn volgens het reeds eerder uitgedeelde schema aan de beurt: Boy Dircks, Dirk Bongers, Arjan Geerets, Maikel Sommers, Harm Strijbos, Kim Seykens, Kai Cremers, Bram Stiphout, Jens Vullings, Koen Versteegen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 19