SYNTHESE Nieuws van de Jongeren Infotheek Venray Wat is de Jongeren Infotheek eigenlijk? De Jongeren Infotheek is een winkel in het centrum van Venray, waar jongeren tussen de 12 en 25 jaar, met al hun vragen terecht kunnen. Ook ouders en andere volwassenen die veel met jeugd te maken hebben, kunnen bij ons een antwoord, krijgen op al hun vragen. Wat doen we? We geven informatie en advies over diverse onderwerpen, zoals geld, gezondheid, seks en verslaving. Of werk, vriie tiid en recht. Tevens kun je bij ons terecht als je iets wilt weten over studiefinanciering (formulieren, problemen, regelingen), schoolkeuze, hulpverlening en huisvesting. Extra informatie Verder hebben wij extra informatie over diverse onderwerpen. Dat is handig als je een werkstuk, verslag of scriptie moet maken. Ook verkopen wij lieveheersbeestspeldi es tegen zinloos geweld. En we hebben een eigen kamerbemiddelingsburo. Jongeren die op zoek zijn naar een kamer, en verhuurders, die een kamer te huur hebben, kunnen zich bij ons inschrijven en wij bemiddelen tussen hen. Wij zijn nog dringend op zoek naar kamers Hebt u nog een kamer over en wilt u bijvoorbeeld tijdelijk een kamer aan een stagiaire verhuren of aan een werkende jongere die toe is aan een eigen plek, meld dan bij onsHl U mag trouwens f 6.800.-- per jaar belastingvrij bijverdienen aan de verhuur van een kamer Dat is toch mooi meegenomen. Ons adres: Jongeren Infotheek Schoolstraat 16 5803 BP Venray Tel/fax 0478-588147 Openingstijden: Maandag t/m donderdag: 14.00-17.00 uur vrijdag: 14.00-21.00 uur De Jongeren Infotheek is een onderdeel van Synthese. Gezocht: Organisatietalenten! (12-80 jaar) Voor het organiseren van de grote jongerenmanifestatie Take 1, die in september 1999 zal plaatsvinden in het centrum van Venray. Wij, de jongerenwerkers van Synthese, zijn al met enkele vrijwilligers aan de slag om dit te realiseren. Maar vele handen maken licht werk en dus zijn we nog op zoek naar enthousiaste jongeren en volwassenen. De taken zijn verdeeld over werkgroepjes. Zo kun je ervoor kiezen om de PR te doen of sponsors te benaderen en de financiën te regelen of de organisatie ter plaatse en activiteiten te regelen. Voor ieder wat wils. De tijdsinvestering is ongeveer 3 uur per week. Lijkt het je wat? Kom dan op woensdag 26 mei om 19.00 uur naar de CLOCKERT, bergweg 4 of meldt je aan bij Vera of Femke (Synthese) 0478 583100. 7 SYNTHESE aluminium ramen en deuren - kunststof ramen en deuren - schuifdeuren veranda's Horsterweg 315811 AA Castenray, tel0478-571481fax. 0478-571443

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 7