KORFBAL Is er bij u een bijenvolk (zwerm) aangevlogen Bei dan: Robert Cox, Castelostraat 10 te Castenray, tel. 0478-571756 Tevens hebben wij heerlijke natuurzuivere honing te koop. Uitslagen E - Swift E Lottum E - E Oranje Wit C Lottum B - B - C 1 - 4 8 - 0 3 - 2 4-2 2 -10 Oranje Wit - recreanten Afsluiting seizoen team B en C Als afsluiting van het seizoen willen we het dit jaar eens heel anders aanpakken. We willen namelijk graag een wedstrijd spelen tegen de ouders van deze jeugdleden. Iedereen wordt op 25 mei om ongeveer 18.45 uur op het sportpark de Kamp verwacht, alwaar de wedstrijd gespeeld gaat worden. Moeders, maar natuurlijk ook vaders zijn van harte welkom om zich eens een keer te meten tegen hun dochters. Na de wedstrijd wordt er gezorgd voor een lekker kopje koffie of thee met iets lekkers. We hopen dat er zoveel mogelijk ouders willen deelnemen, want het belooft een leuke wedstrijd te worden. Aanmelden nieuwe leden. Ondanks herhaalde berichten hebben wij nog steeds geen nieuwe aanmeldingen ontvangen, we moeten echte voor 1 juni aanstaande de teams op gaan geven. Hierbij dus een dringend verzoek om voor deze datum de nieuwe leden even op te geven bij Ria Geerets, tel 571488. Dit geldt voornamelijk voor alle kinderen die voor 1 oktober van dit jaar 5 jaar worden, maar natuurlijk ook voor alle andere meiden die nu graag willen gaan korfballen. Je moet de naam, het adres en de geboortedatum even doorgeven. Bij voorbaat dank. Kraambezoek In verband met een wedstrijd van de recreanten moeten we helaas het kraambezoek aan de familie Philipsen een paar weken opschuiven. We zijn dus nu van plan om op 9 juni aanstaande de nieuwe wereldburger te bezoeken. Er is afgesproken dan we om ongeveer 20.30 uur bij de fam. Philipsen zullen zijn. Programma 26 mei. Peelkorf - recreanten aanvang 20.00 uur vertrek 19.15 uur 15 -

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 15