OPEN DAG TENNISCLUB "OIRLO - CASTEN RA Y" Zaterdaq 15 mei 1999 Van Leendert.... 9 - Dorpencompetitie junioren: Op woensdag 28-04 heeft de C1 van TC Oica thuis gespeeld tegen TV t Lobke Swolgen Cl. Nadat vorige week de C2 van t Lobke al met 8-0 was verslagen werd ook de C1 met dezelfde cijfers naar huis gestuurd. Programma: 12 mei 't Lobke Swolgen C2 - TC Oica Cl 17.30 uur 19 mei TC Oica Cl - Leunen Cl 16.00 uur Wordt verwacht 1JÜ! Vanaf zaterdag 12 juni tot en met zaterdag 26 juni zal er een dubbelspel toernooi georganiseerd worden onder de naam; HUTSEL de KNUTSEL toernooi Aan dit toernooi kunnen alle junioren en senioren deelnemen. De opzet van het toernooi is dat er steeds gespeeld wordt met een andere partner. De deelnemers zullen ingedeeld worden in een poule waarbij zo veel als mogelijk gekeken wordt naar de sterkte. In deze poule worden dan meerdere wedstrijden gespeeld echter de partner is steeds wisselend. Op zaterdag 26 juni zullen de laatste poule wedstrijden gespeeld worden. Pas dan, ook zal de winnaar van elke poule bekend worden. De overige wedstrijden zullen in principe alleen in het weekend gespeeld worden. Dit toernooi is uitermate geschikt voor alle leden, je speelt namelijk zoveel als mogelijk tegen gelijkwaardig tennissende leden. Dus geef je op voor 23 mei Venray's open Ook dit jaar heb je de mogelijkheid om deel te nemen aan dit 3 daagse toernooi wat wordt gehouden van 20 tot en met 22 augustus te Venray. Je kunt je gewoon individueel opgeven. De opgaveformulieren dienen voor 23 mei ingeleverd te zijn. Ooyenseweg 14 5871 CA Broekhuizenvorst Telefoon 077-46312 75 Telefax 077-463 21 44 in verband met ons 20 jarig bestaa met grondwerk en transport van verse groenten is Van Leendert nu uit gegroeid tot een onderneming met een breed aanbod van trans portmogelijkheden. Zoals onze laatste toevoeging van een snei-pakketdienst. Wilt u bekend worden met al onze activiteiten, of wilt u gewoon een keer een kijkje nemen de schermen van ons bedrijf dan bent u van harte welkom op onze open dag. Ook zullen enkele van onze toeleveran ciers hun activiteiten tonen. Dus altijd de moeite waard om een kijkje te komen nemen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 9