- 21 - In de openbare jaarvergadering van 1998 van Dorpsraad Castenray en het Kerkbestuur is, mede door de afnemende belangstelling, besloten de jaarvergadering te laten vervallen en het jaarverslag te publiceren in de Schans. Wij hopen op deze wijze alle mensen van Castenray goed te informeren. Iedereen mag altijd de Dorpsraad benaderen met vragen en ideeen. JAARVERSLAG 1998. ♦Informatie naar de inwoners van Castenray. Maandelijks doet de dorpsraad verslag in het Castenrayse weekblad Op de jaarvergadering wordt het afgelopen jaar en het programma voor het komende jaar besproken. Daarnaast organiseert de dorpsraad geregeld thema-avonden. Iedere 2 jaar is er het B W bezoek met aansluitend een (thema-) vergadering. *Film 2000. Verleden jaar werd het idee geboren: het in beeld brengen van het reilen en zeilen van de Castenrayse gemeenschap rond de eeuwwisseling. In de loop van '98 hebben we informatie ingewonnen en het hele plan, met professionele hulp, uitgewerkt. De dorpsraad maakt de planning van de te filmen onderwerpen en verzorgt de financiering van de film. ♦Bestemmingsplan. Er is vanuit Castenray veel belangstelling voor de bouwkavels in het nieuwe uitbreidingsgebied. Een reden voor dorpsraad Castenray te pleiten voor (snellere) uitgifte volgende bouwkavels. Uit de 2 jaarlijkse enquete "wonen" blijkt dat veel mensen binnen 2 jaar willen verhuizen, het liefste binnen Castenray. ♦Folder Castenray. Dorpsraad Castenray heeft een folder samengesteld die door dorpsraadleden aan nieuwe inwoners wordt aangeboden om zo enige informatie over Castenray te krijgen. Jeugdbelei dsplan Deze nota is bestudeerd,- in Castenray zijn volgens ons geen probleemjongeren. Voor de jeugd van 12 tot 14 jaar zijn er, behalve sporten, weinig aktiviteiten Stichting jeugdwerk organiseert weer aktiviteiten voor deze leeftijdsgroep en via Synthese is er een betonnen tafeltennis tafel en een volleybalnet geplaatst op de speelvelden. ♦Natuur Er is een folder "Caselse Vennen" gemaakt die o.a. naar de VVV-kantoren is verstuurd. Er is kontakt met diverse instantie's en de ontgrinder om een Diepeling wandel-fietsroute te ontwikkelen. Op verzoek van de VVV is er een inventarisatie gemaakt van wandel-fietsroute's en bezienswaardigheden in Castenray.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 21