OUDERENBOND Fanfare Dorpskiank Filmconcert 18 - Proficiat Euro-Jeugdteam met jullie prachtige 8e plaats in Euroverband. Wij als ouderen hebben van jullie genoten met jullie Euro-voordracht op onze jaarvergadering en wij vinden deze mooie plats dan ook echt verdiend. Jeugd en ouders proficiat!!!! Busreis 19 mei a.s. Vertrek in Castenray om 13.30 uur. Ontvangst door wethouder Driessen in het Gemeentehuis - uitleg - rondleiding - kopje koffie. Met de heer Oudenhoven als gids, maken we een toertocht door Venray en omgeving; om ongeveer 17.00 uur zijn we weer thuis. Dankzij een sponsor hebben we de onkosten laag kunnen houden, f5,- p.p. Opgave voor deelname aan deze rondrit bij Truus Tacken, tel. 571249. Gezondheidsartikelen "De Boer" uit Elsloo. Op woensdag 26 mei a.s. organiseren we in samenwerking met deze firma een gezellige bijeenkomst. Een uitnodiging voor deze activiteit wordt bij iedereen aan huis bezorgd. Bloemschikken 4 mei a.s. We gaan een halve maan-schikking maken. Aanvang 19.30 uur; spullen klaarleggen 19.15 uur. Onkosten f 10,-- Koken bij José Janssen Bij de eerstvolgende "Nestor" komt een folder over de kooklessen bij José Janssen in Meerlo. Wij willen graag met een groep hieraan deelnemen. Heb je interesse of vragen hierover dan kun je terecht bij Mie Thielen, tel. 571340. Huifkar en fietstocht naar het Peelmuseum in Ysselsteyn. Deze tocht hebben we gepland op woensdag 23 juni a.s. Houdt deze datum dus vrij Repetitie. Donderdag 29 april repetitie aanvang 20:00 uur. Extra repetitie Om 19:30 uur is er een extra repetitie voor diegenen die hier normaal ook altijd aanwezig zijn. Agenda 29 april vergadering muziekcommissie 7 mei serenade fam. Direks 29 mei filmconcert Op 29 mei a.s. organiseert de fanfare een filmconcert in de "Wis". Tijdens dit concert zullen verschillende muziekwerken ten gehore worden gebracht, die stuk voor stuk betrekking hebben op bekende films uit het theater. Houdt deze avond alvast vrij om dit concert bij te kunnen wonen. De komende weken vertellen we nog meer over dit concert.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 18