Bezoek de manifestatie a Ysselsteyn leeft". Rabobank Zeven rode (0478) 530 300 TENNLSCL VB OIRL O - CASTEN RA Y 9 - Dorpencompetitie Komende weekeinde staan voor 2 teams de eerste wedstrijden op het programma in de zaterdagpoule; Team C: zaterdag 16.00 uur TCOica-TVLVH Team D: zaterdag 17.00 uur TV LVH - TC Oica zondag 09.00 uur TC Oica - TV Ysselsteyn Te zin isles sen Er zijn veel aanmeldingen binnen. De lessen beginnen op zaterdagmiddag 17 april,. De leden die zich hebben aangemeld krijgen na 10 april een persoonlijk bericht op welk tijdstip zij staan ingedeeld. Tennisrackets gevraagd Ten behoeve van een aantal nieuwe leden zijn wij op zoek naar tennisrackets die nog goed genoeg zijn om mee te tennissen. Deze rackets worden door de nieuwe leden tijdelijk gebruikt totdat ze het definitieve besluit hebben genomen dat tennissen hen wel/niet bevalt. Dus ligt er in Uw kast nog een racket neem dan contact op met Ine Theeuwen, telefoon 571812. Vooral juniorenrackets zijn van harte welkom. Op 17 en 18 april vindt er in Ysselsteyn de manifestatie "Ysselsteyn leeft plaats. Tijdens deze manifestatie is ook Rabobank Zevenrode met een stand vertegenwoordigd op de beurs. U bent van harte welkom om onze stand eens te bezoeken tijdens deze dagen. Onze adviseurs zullen voor u klaar staan om uw vragen te beantwoorden. U kunt bovendien meedoen aan een prijsvraag waarmee u 250,- kunt winnen. In de stand wordt een auto met schade geplaatst. Wie de hoogte van de schade weet te schatten, wint de prijs van 250,-. De beursopeningstijden zijn op zaterdag 17 april van 14.00 uur tot 22.00 uur en op zondag 18 april van 11.00 tot 18.00 uur. De beurs vindt plaats op het MOB-complex aan de Timmermannsweg. E-mail: rabobank.zevenrode@tref.nl ê-4

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 9