CASTENRAY EN MELDERSLO DELEN DE PUNTEN Dcï.S. 18 Castenray pakte afgelopen zaterdag een punt weg uit Melderslo. Op zich een goed resultaat aangezien Melderslo de tweede plek bezet in de 6e klasse D. Toch gingen de blauwwitten niet met een opgewekt gevoel naar huis. Want hoewel één punt beter is dan geen is het te weinig om weg te komen uit de degradatiezone. En dus worden de zorgen voor het Tirst' alleen maar groter. Castenray moest weer eens roeien met de riemen die het had. Want nog steeds staat een half elftal langs de kant. En dus deed trainer Loek maar weer een beroep op 'good old Frankie' die bewees nog steeds makkelijk mee te kunnen in de hoofdmacht. Castenray startte fel tegen Melderslo dat de laatste tijd nogal wat punten laat liggen. Het ging in die beginfase dan ook aardig gelijk op hoewe! er niet direct kansen ontstonden. Die kwamen later wel. De beste was absoluut voor Castenray. Sander profiteerde van een fout in de defensie bij Melderslo en had een vrije doorgang naar het vijandelijke doel. Zijn schot belandde echter op de lat. Ook Melderslo verscheen een paar keer gevaarlijk voor het Castenrayse doel maar echte problemen kende doelman Roel vooralsnog niet. De tweede helft kende voor de blauwwitten een voortvarende start. Al na 10 minuten brak Castenray de wedstrijd open door een 1-0 voorsprong te nemen. Steffan kwam goed door op rechts en stelde Ivan in staat om vanaf zo'n 15 meter uit te halen. Met een droog schot in de rechter benedenhoek gaf hij de doelman het nakijken. Hierna schakelde Melderslo een tandje bij en zette de blauwwitten vast op eigen helft. Toch was de volgende kans wederom voor Castenray. Een snel uitgevoerde counter leidde tot dè kans voor Ed om de wedstrijd misschien wel te beslissen. Na een handig overstapje van Sander kon eerstgenoemde vrij uithalen. In plaats van een vernietigend schot kwam er echter een knullig rollertje. En waar Castenray verzuimde om te scoren was het enkele minuten later aan de andere kant wel raak: 1-1, en dus kregen de blauwwitten weer de deksel op de neus. In de slotfase mocht Castenray zelfs de handen dicht knijpen dat het leed niet nog groter werd. Na slippertje van Roel kreeg de Meiderslcse spits een uitstekende kans om de volle drie punten in Melderslo te houden. Verder dan buitenkant paal kwam hij echter niet waardoor beide ploegen zich tevreden moesten stellen met 1 punt. Dit was gezien de krachtsverhoudingen ook eer. terechte uitslag. Op paasmaandag heeft Castenray wederom een lastige klus. De tegenstander is dan lijstaanvoerder Grubh en vorst. Vorig jaar wist Castenray hier in eigen huis nog van te winnen. Een herhaling van de geschiedenis zou een mooie opsteker zijn. Volgende week volgt het verslag van deze wedstrijd. Maandag: 13.00 tot 18.00 Dinsdag t/m vrijdag 9.00 tot 12.00 u sn van 13.00 tot 18.00 u. Zaterdag: 9.00 tot 17.00 u. VANILLE OF VANILLE AARDBEI VAN 1 1,95 NU: f 't Diepvrieshuis

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 18