PREIPOTERS Aan alle gebruikers van "De Wis" TENNISCL VB "OIRLO - CASTEN RA Y gevraagd voor zaterdagmorgen. Bellen vrijdag tussen 17.00 en 18.00 uur Wiel Friesen, tel. 571364 Woensdag 7 april aanstaande is er een bijeenkomst met alle gebruikers van "de Wis" om 20:00 uur in de kelder. Alle gebruikers zijn hiervoor telefonisch bericht. Mocht dit per abuis niet het geval zijn geweest dan verzoeken wij u contact op te nemen met Geert Janssen tel.: 571243 - 17 Openingstoernooi 28 maart 1999 Onder perfecte omstandigheden werd het openingstoernooi gespeeld. De prijzen, beschikbaar gesteld door Restaurant Oriental Dynasty, zijn bij de senioren gewonnen door: Poule voormiddag: 1 Rene Creemers 2 Sandra Litjens Poule namiddag: 1 Marlies Bosch 2 Caro Versteegen Bij de junioren zijn de prijzen, beschikbaar gesteld door Friture 't Klumpke te Castenray, gewonnen door; I Marloes Smits 2 Lieke Strijbos Agenda 1999 De definitieve agenda voor 1999 is als volgt; 3 april t/m 6 juni Dorpencompetitie 12 t/m 26 juni Heren- en damestoernooi II juli Invitatietoernooi. 25 juli Uitwisselingstoemooi 4 september Start clubkampioenschappen 3 oktober Afsluitingstoernooi 14 november Dorpen indoortoernooi Dorpencompetitie Op 3 april begint deze competitie waaraan door 4 teams van TC Oica zal worden deelgenomen. Voor het komende weekeinde zullen er van onze tennisvereniging nog geen teams in actie komen. Willen de teamcaptains er voor zorgen dat de wedstrijduitslagen op zondagavond, voor 20.00 uur, zijn ingeleverd bij Ine Theeuwen. Tevens aan haar door geven indien er een wedstrijddatum is veranderd. Tennisrackets gevraagd Ten behoeve van een aantal nieuwe leden zijn wij op zoek naar tennisrackets die nog goed genoeg zijn om mee te tennissen. Deze rackets worden door de nieuwe leden tijdelijk gebruikt totdat ze het definitieve besluit hebben genomen dat tennissen hen wel/niet bevalt. Dus ligt er in Uw kast nog een senioren en/of juniorenracket neem dan contact op met Ine Theeuwen, telefoon 571812. /r

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 17