ZORGGROEP De doelstelling van de Zorggroep is het ontlasten van de priester van zijn pastorale taken. Dit neemt echter niet weg, dat wanneer U behoefte heeft aan een persoonlijk contact met de priester die aan onze parochie verbonden is, dit evengoed mogelijk is. U kunt zelf contact met de priester opnemen of dit via de coordinator van de zorggroep doen. De zorggroep bestaat uit een achttal personen die mede zorg willen dragen voor de volgende taken: - ondersteuning geven aan medebewoners die hier behoefte aan'hebben. - medebewoners die ziek zijn, d.w.z. thuis, of elders in instellingen vertoeven, zullen aan dacht binnen de zorggroep hebben. De zorggroep zal zelf hierin initiatieven ondernemen en contact zoeken met de medebewo ners U kunt altijd contact opnemen met de coordinator van de zorggroep als U denkt dat wij U ergens mee van dienst kunnen zijn. De zorggroep zal geleid worden door de dienstdoende priester en als contactpersoon namens het kerkbestuur M.Classens. Eenmaal in de vier weken worden in de "Schans" bij de kerkberichten telefoonnummers vermeid, zodat U weet bij wie U terecht kunt. Alvorens men een bezoek zal brengen zal eerst telefonisch contact worden opgenomen met de persoon zelf of naaste familie. De zorggroep hoopt een posttieve bijdrage te leveren aan de zorg voor de medemens en dan wei heel speciaal binnen onze eigen gemeenschap Castenray. U kunt vanzelfsprekend verzekerd zijn kan vertrouwen en discretie van de leden van de zorggroep. De volgende personen willen zich hiervoor inzetten: Mevr.A.Kunen Leikeswei 4 Mevr. N. Arts Matthiasstraat 4 Mevr.N Wismans Tunnelweg 4A Mevr.B.Strijbos Klein Orlo 3A Mevr. T. Reijnders Lollebeekweg 13 Mevr. T. Duykers Horsterweg 35 Dhr. G. Kunen Leikeswei 4 De zorggroep wordt gecoördineerd door Ans Kunen Leikeswei 4 tel. 0478 581454 7 - aluminium ramen en deuren - kunststof ramen en deuren - schuifdeuren - veranda's Horsterweg 315811 AA Castenray, tel. 0478-571481fax. 0478-571443

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 9