J» J> Vormsel: JEUGDWERK Repetitie: Jullie zullen het wel al gehoord hebben. We gaan met de repetitie weer terug naar de donderdag-middag. Nadat we de repetitie veranderd hadden kwamen een aantal leden tot de ontdekking dat zij dan in de problemen zouden komen. Dit willen wij natuurlijk niet, vandaar dat we een oplossing hebben gevonden. De repetitie blijft gewoon op de donderdag staan, en om de beurt komen er dan verschillende ouders om mee te helpen bij het klaarzetten en opruimen van het drinken. We hopen echter wel dat jullie hier aiiemaai aan meehelpen door mee af te wassen en op te ruimen. Deze week is de repetitie dus ook op donderdag om 16.00 en om 16.30 uur. Tot donderdag Aanstaande vrijdag is het dan weer zo ver. De kinderen van groep 7 en 8 doen het vormsel. Het is dan de bedoeling dat wij als Cajeko in deze viering zingen. Omdat veel leden zelf het vormsel doen is dit zingen natuurlijk ook alleen bestemd voor de leden die zelf 'niet' het vormsel doen. Omdat we dan maar met weinig mensen zijn hopen we wel dat iedereen kan komen. We verwachten alle overige leden om 18.30 uur in de kerk. Tot dan Groeves Joke, Marion en Ellis. Info-avond 12+ 27 maart a.s. Wat houdt deze avond in? De jongereninfotheek uit Venray komt deze avond voor jullie verzorgen. Zij geven informatie over allerlei onderwerpen, zoals: zakgeld - minimumloon - studiekeuze - vakantie - cursussen - werkstukken - verslaving en nog veel meer Zaterdag 27 maart a.s. komen ze naar Castenray. Ze beginnen met een videofilm en uitleg over hun werkzaamheden Daarna kunnen jullie mondeling of schriftelijk vragen stellen. Deze avond is voor iedereen vanaf 12 jaar en zeker ook voor de wat oudere tieners. Iedereen is vanaf 20.00 uur welkom in De Wis. De infobus (de rijdende ontmoetingsplek voor jongeren) zal op deze avond ook aanwezicr ziS" Paasspeurtocht Je kunt je nog opgeven voor de speurtocht tot en met 28 maart a.s. bij Marjo Stiphout, tel. 571904 - 25 - CaJeKo

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 27