OUDERENBOND Basisschool 'De Stek' 15 Tafeltennissen 55+ Onder het grote aantal activiteiten dat het Venrayse Comité Jaar van de Ouderen heeft georganiseerdis ook een dag waar bij de Venrayse tefeltennisvereniging Red Stars haar deuren openstelt en alle Venrayse 55-plussers uitnodigt om kennis te komen maken met de tafeltennissport. U bent a.s. dinsdag 30 maart van harte welkom in het clublokaal van de Red Stars in het Brukske van 14.00 tot 16.00 uur. Voor batjes en ballen wordt gezorgd. Bloemschikken Maandag 29 maart a.s. gaan we een bloemstuk maken naar eigen fantasie in paassfeer. We beginnen weer om 19.30 uur, maar rond 19.15 uur kunnen we onze spullen klaarzetten, zodat we op tijd kunnen beginnen. Onkosten f 10,-. Om alvast te noteren: 19 mei a.s. Bustocht met gids door Venray en kerkdorpen; tevens ontvangst door wethouder Driessen in het Gemeentehuis te Venray 26 mei a.s. Firma de Boer met gezondheidsartikelen 23 juni a.s. Huifkar- en fietstocht Peelmuseum Ysselsteyn H. Vormsel Op vrijdag 26 maart a.s. krijgen de 25 leerlingen van de groepen 7 en 8 het H. Vormsel toegediend. De aanvang van de H. Mis is om 19.00 uur. De voorste banken in de kerken zullen gereserveerd zijn voor de vormelingen en hun ouders. Verdere gegevens hebben de vormelingen inmiddels al via school ontvangen. Kledinainzamelina De eerste kledinginzameiing op 19 maart jl. was een groot succes. Er werd 1357 kilo ingezameld welke zorgden voor een grote opbrengst, waarvoor we iedereen hartelijk willen bedanken! De opbrengst van deze inzameling zal ten goede komen van het speelplaats- en tuinplan waar op dit moment hard aan gewerkt wordt. De volgende inzameling is nog voor de zomervakantie. De precieze datum is nog niet bekend, maar zal zo spoedig mogelijk bekend worden gemaakt. Ook mensen die niet direct iets met schooi te maken hebben, mogen kleding en schoenen aanleveren, dus alle reclame bij opa's, oma's, ooms, tantes, vrienden en bekenden om nu al te gaan sparen, is welkom. Regionale voorleeskamoioenschaDPen Op zaterdag 27 maart a.s. neemt Debbie Wismans, als voorieeskampioene van onze school, deel aan de regionale voorleeskampioenschappen in Mook. We willen Debbie hierbij heel veel succes wensen!

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 17