TENNISCLUB 'OIRLO - CAST EN RA Y Openingstoernooi 28 maart 1939 Het aantal inschrijvingen is groot, namelijk 28 (senioren en junioren). Hopelijk is het weer gunstig gezind waardoor 1999 goed gestart kan worden. Dit jaar zijn er een aantal prijzen te winnen die beschikbaar zijn gesteld door het Chinese-Indische specialiteitenrestaurant voor de wijde omgeving: Restaurant Oriental Dynasty Horsterweg 53 Castenray Na de prijsuitreiking vindt er onder de aanwezige deelnemers nog een verloting plaats van een aantal presentjes. Blijf dus tot het einde. Racket wisselen Komende week begint het racket wisselen voor alle leden. Maak afspraken met elkaar zodat we elke week verzekerd zijn van een grote deelname. Tennislessen Voor alle leden is er ook dit jaar de mogelijkheid om lessen te nemen o.l.v. Don Mulders. Deze lessen vinden plaats op zaterdagmiddag en starten, onder voorbehoud, medio april. De kosten zijn afhankelijk van het aantal deelnemers. De inschrijvingen moeten voor 9 april binnen zijn. Nieuwe leden Voor nieuwe leden die interesse hebben om de tennissport te gaan beoefenen is nu het moment gekomen om zich aan te melden. Het tennisseizoen gaat nu van start en je hebt meteen de mogelijkheid om lessen te nemen waardoor de basis voor deze leuke sport al meteen gelegd kan worden. De contributie bedraagd voor senioren f130,- en voor junioren f40,- Wacht niet te lang, maar meldt je aan via onderstaand inschrijfformulier. Geef tevens aan of je tennislessen wilt nemen. Heeft u nog vragen neem dan contact op met I. Theeuwen, 571812. Ja, ik wil ook lid worden van Tennisclub Oirlo-Castenray Naam Adres Poscode en woonpl. Geboortedatum Ik wil tennislessen gaan nemen op zaterdagmiddag; ja/nee handtekening; Inleveradressen: I. Theeuwen Pastoor Verheggenstraat 9, Castenray C. Peters Dep. Petersstraat 21, Oirlo

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 15