Op zoek naar zand, natuursteen, split en grind 12 HET MYSTERIE-WEEKEND IN DE PEEL Op vrijdag 19 maart trokken 61 aspiranten van de Venrayse kerkdorpen de Helenaveense natuur in, op zoek naarspoken!! Aaaahhhwie trekt aan mijn jas en wiens hand zweeft door de lucht? Het is een heel gegil in het bos en ze knijpen in mekaars armen. Ondanks het vele schrikken, hebben de meeste meiden veel plezier tijdens deze spo- kentocht Terug in de Willem de Zwijgerhoeve ging het feesten verder. Er werd muziek geluisterd en gezongen. Op de grote slaapzaal was het nog lang gezellig; er werden tentjes gebouwd en kussengevechten gehouden. De meiden waren duidelijk nog niet moe van de tocht. Rond 03.00 uur was het gefeest en gespook afgelopen; langzaam vielen ze allemaal in slaap. 'Om half 7 waren de eerste meiden alweer wakker en werd er stevig ontbeten Men had zin om aan het watercircuit te beginnen. Helaas ging dit niet door, omdat het vrij fris was buiten. In plaats daarvan werd het "zoek de schat" spel gespeeld. Elke groep kreeg allerlei opdrachten. Dat varieerde van het tellen van de witte plekken op de geit tot een rondje steppen. Voor de echte denkers waren er vragen als: "Welk land wordt bedoeld met de wijzen komen er niet vandaan? Het team van Castenray won dit spel en mag binnen kort het klimcircuit komen doen. Na de lunch werden de tassen gepakt en de slaapzaal gepoetst. Om IA.00 uur ging iedereen moe, maar voldaan naar huis. Al met al was het een geslaagd weekend dat georganiseerd werd door Cluster Venray, het samenwerkingsver band van de korfbalverenigingen uit de 6 kerkdorpen van de Gemeente Venray Wij danken alle mensen die deze meiden tijdens dit weekend hebben bijgestaan. vulzarid teelaarde zandbakkenzand metselzand vloerenzand ballast grind 8-16 grind 16-32 ongewassen bergzand gebroken maaskiezel yellow sun split rosalino split verdi alpi split vijversubstraat monolithen jura gres geel split lava rotssteen grijze breuksteen grauwacke brokken granietsplit Dit is een greep uit ons ruime aanbod. Kom gerust eens iangs. Verkoopadres: Openingstijden: De Middelpas van Leendert Transport Ooyenseweg 14 5871 CA Broekhuizenvorst Mat/mvr van 08.00 - 18.00 uur. 2a van 08.00 - 14.00 uur. Telefoon 077 - 4631275

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 14