Fanfare Dorpsklank 1 Repetitie Donderdag 18 maart repetitie aanvang 20:00 uur. Extra repetitie Om 19:30 uur is er een extra repetitie voor diegenen die hier normaal ook altijd aanwezig zijn. Agenda 25 maart onderhoud instrumenten 27 maart oud papier Filmconcert Op dit moment wordt er iedere donderdag gewerkt aan de diverse muziekwerken die gespeeld gaan worden op het filmconcert, dat op 29 mei a s. plaats vindt. Tijdens dit concert zullen er door fanfare Dorpsklank diverse bekende muziekwerken uit zeer bekende films ten gehoren worden gebracht. Er zullen enkele fragmenten uit films getoond worden, waarbij de fanfare voor de muzikale omlijsting zal zorgen. Houdt deze datum dus vrij, zodat u van dit uniek gebeuren niets mist. Dirigent wijziging Op donderdag 18 maart komt Rolf Prejean uit Linne de repetitie bezoeken. Op deze wijze wil hij na eerst telefonisch overleg te hebben gehad eens een eerste indruk opdoen van onze vereniging. Zondag 21 maart a.s. in sporthal de Wetteling te Venrav: «Nederlands kampioenschap voor juniorenteams «Demonstratie welpenkorfbal. De jongste Castenrayse korfbalsters5 t/m 8 jaar, zullen deze middag een wedstrijd spelen. Het nieuwe, attractievere welpenkorfbal is ontwikkeld door Cluster Venray; het samenwerkingsverband van alle korfbal verenigingen van de Venrayse kerkdorpen. Iedereen wordt bij deze uitgenodigd dit evenement te bezoeken. De organisatie is in handen van Cluster Venray. Tel: 0478-515221 Gerrit Arts Brienshoekweg 6 5809 EW Leunen 24 uur bereikbaar op -14 -

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 14