Extra voordelige kwaliteit in D ,K Ji wWili 15.30 uur 13 Jeanne Stevens Hoofdstraat 44 5808 AV Ohio Tel. 0478 - 571709 Repettie-middaa: Zoals jullie wel al vernomen hebben, gaan we wisselen van repetitie-middag, in overleg met Joke en Marion hebben we besloten de repetitie te verzetten naar de 'dinsdag-middag'. Dit omdat Ellis overeen aantal weken met haar afstudeerstage zit, waardoor ze niet meer om 15.45 uur op school kan zijn. Wanneer we het dan verzetten naar de dinsdag middag kan Marion hier altijd bij aanwezig zijn. De tijden blijven gewoon gelijk, d.w.z. voor de nieuwere direct na school en de oudere om 16.30 uur. Hopelijk komt er hierdoor niemand in de problemen, want dat is absoluut niet onze bedoeling. De wisseling gaat in per 16maart. A.s. donderdag is er dus nog gewoon repetitie op donderdag middag. Mochten er nu nog kinderen zijn die normaal op donderdag nooit konden en daardoor niet bij Cajeko zijn gegaan, die nu wel bij Cajeko zouden willen dan kunnen ze dit even laten weten, Ellis Hesentel: 571376 Uitstapje: Het is al bijna zover. Het uitstapje staat voor de deur. Na veel geregel en gebel met Bouman hebben we het rond. We willen deze dag op tijd vertrekken d.w.z. rond 9.00 uur. Omdat de oudere leden de week daarna proefwerkweek hebben willen we het ook niet al te iaat maken. De planning is dan ook dat we rond 18.00 uur weer terug zijn. De kosten van deze dag worden vergoed door het kerkbestuur, maar neem wel je eigen lunchpakket mee. De indeling van de dag zal er als volgt uitzien: 9:00 uur Vertrek bij de kerk 10.15 uur Aankomst in Nieuwenhagerheide (tijd om even de stemmen te smeren en de benen te strekken) Zingen tijdens de presentatie-viering van de communiekanten Lunchpauze in het parochiehuis in Nieuwenhagerheide (Er is koffie en thee aanwezig) Bezoek brengen aan de grotten in Valkenburg Vertrek richting Castenray Onderweg ergens gezellig eten bij de grote M. 11.15 uur 12.30 uur 14.00 uur ±18.00 uur Aankomst in Castenray I 15 mtr. kleuren en variaties. In kunststof ramen en vloerbedekking en gordijnen- Geopend: Woensdag 13-17 uur, Vrijdags - 17 uur Donderdag 9-17 uur, Zaterdag 8 - 12 uur Knikarm terrasschermen in breedtes van 2,50 tot Markiezen in diverse «Rolluiken van duurzame kwaliteit en andere soorten zonweringen. 'ilt'L B(JMES -Vrijdag koopavond. Dinsdag gesloten 6 v!1 CaJeKo

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 13