L.V.B. 3 De bekende vrouwelijke filmregiseur Nouchka van Brake! heeft haar medewerking toegezegd aan het programma van de 8 maart-viering zoals dat door de Venrayse Vrouwenraad wordt georganiseerd. De film van Nouchka van Brake! over het leven van Aletta Jacobs (1854 - 1929) staat centraal op een bijeenkomst die gehouden wordt in de foyer van de Schouwburg. Van 19.30 - 19 45 u inloop en ontvangst met koffie thee. De voorzitter van de Vrouwenraad, Mevrouw Jos van Soest-Linssen, zal de avond openen met een welkomstwoord en korte inleiding op de film die om 20.00 u gestart zal worden. Toegang in het kader van de Internationale Vrouwendag alleen voor vrouwen. De entree is gratis. Na de voorstelling zal Nouchka van Brakel ons vertellen over de tot standkoming van de film en wat haar beweegredenen zijn geweest om het verhaal van Alette Jacobs op deze speciale manier in beeld te brengen. Tevens bestaat de mogelijkheid tot discussie. De Venrayse Vrouwenraad nodigt u van harte uit deze bijeenkomst in het kader van de internationale vrouwendag-viering mee te maken. Spreek af met uw buurvrouw, moeder, vriendin en haar dochter; of loop gerust alleen binnen. Het wordt beslist een boeiende avond met volop stof tot praten. Aanvang 19.30 u in de foyer van de Schouwburg van Venray. De toegang is gratis.. Vlooienmarkt 14 maart a.s. Vlooienmarkt in en rondom De WIS. Aanvang: 11:00 uur. verkoop met opbod vanaf 11:30 uur. OPHALEN BRUIKBARE GOEDEREN. Vanaf donderdag 11 maart. Vrijwilligers die mee willen helpen kunnen zich aanmelden bij Gerda Vroemen tel. 571365 of Gert Classens tel.571474 CULTURELE KRINGAVOND 15 maart a.s. Schouwburg Venray. Opgave voor 12 maart bij Gerda Vroemen tel. 571365 Programma: 19.30 uur: Welkomstwoord door de kringvoorzitster mevr. M. Volleberg-Keijsers Aansluitend een inleiding op het thema: "Wat doet reclame jou?" door Dhr T. Van Wee uit Oostrum 20.15 uur: Eenakter "De woesteling" een klucht van Anton Tsjechov, vertaald door Godfried Bomans en gespeeld door toneelvereniging Poespas uit Hegeisom 20 45 uur: Pauze 2 i15 uur: Mandoline-orkest Rosa Musica uit Lottum telt 20 enthousiaste musicerende leden, die voor ons enkele stukken ten gehore brengen. Aansluitend de eenakter: "het ondeugende schoenlappersvrouwtje" (Garcia Lorca) nimoefe, W"ouwe°

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 3