Basisschool 'De Stek' Ouderraad Basisschool 'De Stek' 13 Bewoners van: Leikeswei - Pastoor Verheggenstraat - Horsterweg-zuid - Venrayseweg-noord Denken jullie aan het inleveren van de strookjes voor de buurtvereniging! Dit kan nog tot en met vrijdag a.s. bij Wil Janssen!! Manifestatie 'Kies Techniek' Afgelopen zaterdag was de manifestatie 'Kies Techniek' in Venray. De groepen 7 en 8 deden mee aan de techniekwedstrijd en behaalden daar een mooie 4e plaats en wonnen daarmee fl. 500,-- Proficiat. Een woord van dank willen we uitspreken aan de ouders die een heel aantal weken het project mee ondersteund hebben. Bedankt Verkiezingen medezeggenschapsraad Naar aanleiding van de verkiezingen van de medezeggenschapsraad van de school zijn Mw. T. Flinsenberg en Mw. M. Bakker herkozen. Mw. Flinsenberg vertegenwoordigt samen met Dhr. H. Dinghs de ouders in de raad. Mw. M. Bakker vertegenwoordigt samen met Mw. R. Sonnenberg het personeel. Kindervakantiewerk Dit jaar zal het kindervakantiewerk gehouden worden van 12 juli t/m 16 juli. Alle schoolgaande kinderen van de groepen 3 t/m 7 in de gemeente Venray kunnen hieraan deelnemen. Een dringende oproepIndien u interesse en tijd hebt om bij het kindervakantiewerk te helpen, kunt u zich wenden tot M. Flinsenberg, (0478) 58 75 60. Kledinginzamelino Als enige weken al werd aangegeven, neemt onze school 4 keer per jaar deel aan een kledinginzameling. De opbrengsten zijn enerzijds voor het Ronald McDonald Kinderfonds, anderzijds voor de school. De eerste kledinginzameling is op 19 maart a.s. Dit houdt in dat u schoenen (per 2 aan elkaar geknoopt) en kleding in een dichte plastic zak op donderdag 18 maart van 16.00-17.00 uur en op vrijdag 19 maart tot 9.00 uur op school kunt inleveren. We zouden u willen vragen deze tijden aan te houden, daar de overlast voor de school anders te groot wordt. Natuurlijk mogen ook mensen die geen kinderen op onze school hebben, zoals opa's, oma's, ooms en tantes, ook zakken inleveren. Des te meer men inlevert, des te groter is de opbrengst. De kinderen krijgen nog een folder mee naar huis. Vragenuur Op dinsdag 9 maart a.s. is er weer het jaarlijkse vragenuur van de ouderraad van 20.00 - 21.00 uur. Alle ouders (ook diegenen die niet direct iets te vragen hebben) zijn hiervoor van harte uitgenodigd. Het financiële verslag van de ouderraad ligt vanaf 19.30 uur ter inzage. n J

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 13