Fanfare Dorpsklank - 19 Repetitie Donderdag 25 februari repetitie aanvang 20:00 uur. Extra repetitie Om 19:30 uur is er een extra repetitie voor diegenen die hier normaal ook altijd aanwezig zijn. Oud papier Zaterdag 27 februari wordt er weer oud papier ingezameld bij Piet Arts; als helpers worden daar om 9:30 uur verwacht P. Direks, J. Arts en A. Jenniskens. Secretariaatswijziging Alle verenigingen en andere belanghebbenden verzoeken wij per direct het secretariaatsadres (tevens postadres) van fanfare 'Dorpsklank' in hun administratie te wijzigen zoals hieronder vermeld: fanfare 'Dorpsklank' p.a. Lollebeekweg 60 5811 AL Castenray tel (0478)571295 Inzamelen oud papier Aan alle inwoners van Castenrav: De fanfare heeft onlangs weer een nieuwe vergunning gekregen voor het inzamelen van oud papier. De vergunning is verleend voor de zaterdag van 10:00 tot 12:00 uur bij de inzameUocatie Tunnelweg 3 te Castenray. Er dient nadrukkelijk alleen op dit tijdstip ingezameld te worden in verband met onnodige overlast. Hopelijk houdt u hier zoveel mogelijk rekening mee zodat wij ook in de toekomst deze inzameling kunnen blijven doen. Alvast bedankt voor uw medewerking. We snoeten op zoek naar een nieuwe dirigent Onlangs heeft onze dirigent René Lebens te kennen gegeven dat hij in verband met studie in de maanden april, mei en juni op donderdagavond geen repetitie kan geven. Daar we in het verleden met dergelijke perikelen slecht ervaring hebben, heeft hij het bestuur voorgesteld het dienstverband met onze vereniging per één april te willen beëindigen. Het bestuur heeft hier, na intern beraad, mee ingestemd. Op dit moment is er door het bestuur een profielschets gemaakt waaraan een nieuwe dirigent zal moeten voldoen. Er zijn ook al verschillende contacten gelegd om voor fanfare 'Dorpsklank' een nieuwe dirigent aan te trekken. Wij hopen hierover op korte termijn meer te kunnen vertellen. NOTTELMAN RIJSCHOOL VENRAY AUTO- en MOTORRIJSCHOOL Vanaf 10 dagen het rijbewijs Nottelman Rijschool Gratenstraat 7Venray Tel0478-584359 Fax 0478-584359 RIJSCHOLEN:

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 19