Zaterdag 27 februari Gezinsviering Keuzes Maken De keuze van Lianne;Jamaica" Zon, palmbomen, een blauwe zee Jamaica wordt gekenmerkt door een prachtige natuur, maar ook door heel veel armoede. De mannen op Jamaica kennen weinig verantwoordelijkheidsgevoel. Het cultuurverschil met hier is dan ook erg groot. Honderden kinderen leven op straat, zwervend, geen onderdak, geen eten, geen thuis en geen toekomst. Maar gelukkig wordt daar iets aan gedaan. De kerkelijke gemeenschap op Jamaica heeft samen met een gemeente uit Ierland 2 huizen neergezet om deze kinderen op te vangen. Lianne Bakermans uit öeldrop gaat binnenkort naar Jamaica toe. Zij heeft de keuze gemaakt om daar voor die kinderen te gaan zorgen. Ze zal er ons tijdens de "gezinsviering" dan ook meer over vertellen. Deze opvanghuizen waarin zij gaat werken worden voor een klein deel gefinancierd door de overheid. Verder zijn ze geheel afhankelijk van de kerk en van giften en sponsoringen. Het lijkt ons als 'gezinsviering-werkgroep' fantastisch om ook een financieel steentje bij te dragen en net als Lianne de kinderen in Jamaica te helpen. Maak jij ook een keuze! Dus kom allemaal as. Zaterdag 27 februari naar de gezinsviering en: "Denk aan je envelop" JENNISKENS (Deze zit bij de schans.) Erkende brornfietsopleiding E achter B (aanhangwagen) Theorieopleidingen: persoonlijk lest Jeanne Stevens Hoofdstraat 44, 5808 AV Oirlo Tel. 0478 - 571709 13 AUTO G MOTOR Tel. 0478-571876 Geopend: Woensdag 13-17 uur, Donderdag 9-17 uur, Vrijdag 8 - 17 uur Zaterdag 8 - 12 uur

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 13