Fanfare Dorpskiarik y Laat bij uw verdriet onze zorg een troost zijn. Theo iArts VOS Weekenddiensten huisartsen - 9 - Repetitie. Donderdag 18 februari repetitie aanvang 20:00 uur. Extra repetitie Om 19:30 uur is er een extra repetitie voor diegenen die hier normaal ook altijd aanwezig zijn. Federatief Soiisteoconcours Muzikanten die deel willen nemen aan het federatief solistenconcours dienen zich op te geven bij Jeanette Arts. Op dit moment zijn we met fanfare Ons Genoegen uit Oirlo aan het bekijken of het voor leden van fanfare Dorpsklank mogelijk is daar aan het onderling solistenconcours deel te nemen. Nadere informatie volgt nog. Agenda 27 februari; oud papier Carnavals optredens geslaagd Ook dit jaar was fanfare "Dorpsklank" weer aanwezig bij verschillende carnavalsactiviteiten Als eerste werd op zaterdagavond de carnavalsmis opgeluisterd door verschillende muzikanten van onze vereniging. Doordat de koren en de muzikanten carnavaleske muziek ten gehore brachten kreeg deze H. Mis een echt carnavalskarakter. Tot slot werd door iedereen het Casels volkslied ingezet en daarna kon het carnavalsgeweld los barsten. Op zondag werd de optocht voorafgegaan door een bonte mengeling van muzikanten, die ondanks de kou de ventielen van de instrumenten nog goed in beweging konden houden. Tijdens de optocht was in het publiek ook het kleinste knuppeltje al aanwezig, dit was een mooie gelegenheid om dus ter plekke een serenade te brengen. Verder werden door het bestuur nog de receptie van de beste knuppel en het boerenbruidspaar bezocht. Nu kan de carnavalsuitdossing en het carnavals repertoire voorlopig weer de kast in. 'Begrafenis- en Crematie-onderneming Wij zijn dag en nacht bereikbaar In verband met carnaval hebben we voor dit weekend geen diensten door gekregen. Volgende week staan ze weer normaal in De Schans. Patersstraat 25, 5801 AT Venray Telefoon 0478-550150 Venrayseweg 104, 5961 AJ Horst Telefoon 077-3987099 Wij kunnen u, geheel vrijblijvend, adviseren in alle soorten grafmonumenten Ilk II BMIftll I f" W! I 11 - S

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 9