CARA, kort maar mondig! Een cursus van het Groene Kruis Noord-Limburg voor mensen met een aandoening aan de luchtwegen. Kunststof ramen en deuren Laminaat en Massief parket De cursus bestaat uit 8 wekelijkse bijeenkomsten van 14.00 - 16.00 uur. De eerste bijeenkomst is gepland op dinsdag 16 maart a.s. Onderwerpen die aan de orde komen zijn o.a. omgaan met kortademigheid, leefgewoonten en stress. Over deze onderwerpen wordt per bijeenkomst informatie gegeven. Daarnaast worden er in elke bijeenkomst vaardigheden aangeleerd en oefeningen gedaan, b.v. oefeningen met inhalatiemedicijnen, ademhalingsoefeningen e.d. Deze vaardigheidstraining is bedoeld om beter te leren omgaan met de aandoening. Het gehele programma staat beschreven in een cursusboek, dat vooraf aan de deelnemers uitgereikt wordt. Twee speciaal hiervoor opgeleide wijkverpleegkundigen begeleiden de cursusgroep. Daarnaast worden enkele gastsprekers uitgenodigd, zoals een longarts en een fysiotherapeut De kosten voor deze cursus bedragen voor leden van het pluspakket van het Groene Kruis f75,- Personen die geen lid zijn van het pluspakket betalen f 150,- Beide prijzen zijn inclusief het cursusboek. Indien de partner tevens deelneemt, krijgt deze een korting van 25% op het cursusbedrag. Het Bureau Klantenservice van het Groene Kruis, tel. 077 - 3209595, verstrekt meer informatie over deze cursus. Via dit bureau kan ook aamnelding plaatsvinden. Zonwering en rolluiken Vloerbedekking en gordijnen - 8 Markiezen, rolluiken en alle andere soorten zonweringen. Zéér uitgebreide 1® collectie, ook in |ig lamellen en rolgordijn^!! Fraai en functioneel in kunststof en aluminium. Vakkundig gemonteerd met perfecte service en garantie. Sterke vloeren in diverse uitvoeringen. Vakkundig gelegd. Openingstijden: ma., woe., do. 09.00 - 12.30 uur 13.00 - 17.00 uur vrij. 09.00 - 12.30 uur 13.00-21.00 uur zat. 10.00 - 15.00 uur vrijdag koopavond dinsdag gesloten Knikarm terras schermen in breedtes van 2,50 tot 15 mtr. Vakkundig gelegd of Iff gehangen. JSt Op maat gemaakt J|| in ons eigen confectie-:|| atelier. Él Marks Mari<s

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 8