Basisschool 'De Stek' nuf Ouderraad Basisschool 'De Stek" U cd) Carnaval Zondag 14 februari a.s. Optocht jureren; bijeenkomen om 13.15 uur bij café Hesen: Wiek Künen, Toon Wismans, Jan Geerets, Hay Strijbos, Mart Keijsers, Mart Smits Dinsdag 16 februari a.s. Bijeenkomen om 20.00 uur bij café Hesen voor de Boerenbruiloft Denk aan muts, kiel en medailles secr. Jac Seijkens, tel 571892 - 7 - Vienna Carnaval Zoals u in de brief, die de kinderen mee naar huis hebben gekregen, kon lezen, is het carnavalsfeest dit jaar anders van opzet. De begin- en eindtijd zijn anders dan op een normale lesdag nl. respectievelijk 10.00 en 14.00 uur. Tussen de middag komen de kinderen niet naar huis. Ze eten op schooi. Voor de verdere invulling van de dag verwijzen we naar de reeds genoemde brief. Ter informatie: de brigadiers zullen vrijdag van 9.45 uur tot 10.00 uur en van 14.00 uur tot 14.15 uur brigadieren. Vakantie Volgende week, van maandag 15 februari t/m vrijdag 19 februari a.s., is er de zgn. voorjaarsvakantie. De lessen beginnen weer op maandag 22 februari a.s. Wij wensen iedreen een fijne carnaval! Schans in de vakantie De kinderen van de groepen 7 en 8 maken en bezorgen ook in de vakantie 'De Schans' Daarom worden ze op donderdag 18 februari a.s. om 9.30 uur op school verwacht. Indien je niet kunt, zorg dan zelf voor een vervanger! Oberen met carnaval Als reeds eerder aangegeven is de ouderraad aan de beurt om te oberen in 'De Wis'. De ouders van de volgende kinderen zijn op carnavalsmaandag 15-02-1999 aan de beurt: Boy Künen Thijs Kuijpers Loes Duijkers Roei Classens Sabrina Snellen Loes Kupers Teun Cremers In tegenstelling tot eerder bericht zijn de ouders van Niek Heidens, Manon Vulüngs en Evelien Dinghs op carnavalsmaandag niet aan de beurt. Zij zullen de volgende keer ingedeeld worden.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 7