Kalender. 04 febr. 11 febr. 18 febr. 25 febr. 27 febr. 21 maart 26 maart 24 april 26 juni Repetitie vanaf 16.00 uur Repetitie vanaf 16.00 uur Géén repetitie i.v.m. Carnavais vakantie Repetitie in de kerk om 18,00 uur. Gezinsviering 18.30 uur in de kerk aanwezig zijn. Uitstapje Zingen in de kerk i.v.m. het vormsel van groep 7 8 (Alleen de leden die dan kunnen) Gezinsviering Gezinsviering D Uitstapje: Op zondag 21 Maart hebben we ons jaarlijkse uitstapje gepland. We beginnen die dag in Nieuwenhagerheide. Het is de bedoeling dat we daar om 11.15 uur een mis opluisteren die bedoeld is voor de presentatie van de communicanten. Kapelaan Souman heeft ons hiervoor uitgenodigd en dit willen we maar al te graag doen. Om er dan een gezellig dagje van te maken hebben we nog meer in petto, maar dat blijft nog even een verrass'mg. Om dit uitstapje door te kunnen laten gaan hebben we echter wel ouders nodig die dan kunnen en willen rijden. We vertrekken ongeveer rond 9.00 uur, hoe laat we terug zijn weten we niet precies, maar dat wordt nog tijdig bekend gemaakt. Wil je daarom onderstaand strookje invullen en dit zo spoedig mogelijk bij Ellis Hesen inleveren. Graag alle strookjes terug (Mocht het namelijk zo zijn dat er te weinig auto's zijn, dan moeten we een andere oplossing zoeken.) Alvast bedankt. De ouders vankunnen zondag 21 maart wel niet rijden. Öit strookje zo spoedig mogelijk invullen en afgeven hij de repetitie of bij Ellis Hesen Alvast bedankt, Groetjes Joke, Marion en Ellis 20 -

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 20