Basisschool 'De StekB Ouderraad basisschool 'De Stek Van Leendert Transport b.v. Containers 6 t/m 35 m3 Plateau's Magazijncontainers Auto met kraan Levering zand en grind (inter)nationaal transport Verhuur verreiker 11 - Ciio-Eindtoets Op dinsdag, woensdag en donderdag 2, 3 en 4 februari a.s. is er weer de Cito-Eindtoets voor de leerlingen van groep 8. Wij wensen hen vee! succes met het maken ervan! inzameling kleding en schoenen Onze schooi gaat vanaf heden meedoen aan het inzamelen van kleding en schoenen. De opbrengst ervan komt enerzijds ten goede van het 'Ronald McDonald Kinderfonds' en anderzijds aan onze eigen school. De kleding en schoenen worden dit jaar in de weken van 15 maart, 7 juni, 4 oktober en 13 december ingezameld. We willen u vragen voor deze actie, thuis, zoveel mogelijk kleding en schoenen te verzamelen. U krijgt ruim vantevoren de precieze datum door waarop dan de spullen daadwerkelijk op school ingeleverd dienen ie worden (niet eerder! Om een zo groot mogelijke opbrengst te hebben, willen we u vragen alvast zoveel mogelijk reclame te maken en op te sparen. Oberen Als reeds eerder aangegeven is de ouderraad op carnavalsmaandag 15 februari a.s. aan de beurt om te oberen in 'De Wis'. De ouders van de volgende leerlingen zijn voor die dag ingedeeld: Boy Künen, Thijs Kuijpers, Niek Heidens, Manon Vullings, Teun Cremers, Sabrina Snellen, Loes Kupers, Loes Duijkers, Evelien Dinghs en Roel Classens, Alvast bedankt voor uw hulp! Ooyenseweg 14 Broekhuizenvorst Tel: 077-4631275 Fax: 077-4632144

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 11